Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Gamer" számítógép összeállítá...

"Gamer" számítógép összeállítást tudtok?

Figyelt kérdés

Helló, kéne egy olyan gép, ami viszi a jobb féle játékokat. A Gamer-t azért tettem idézőjelbe, mert nem olyan kell, ami max grafikán viszi a játékokat, csak vigye el. Ezeket a játékokat kéne, hogy vigye:

Fifa 13, Skyrim, Far Cry 3, Black Ops 2, Battlefield 3. Mégegyszer mondom, elég low vagy medium beállításon is.

Sajnos a keret elég kicsi, össz-vissz 70e forintot tudok rászánni.



2013. máj. 9. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Gamer = minden alkatrész a játékélményre van kifejlesztve = 70k kevés

De 70k-ból újat nem éri meg még venni, használtból viszont kapnál egy elég jó gépet.

[link]

2013. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Norbert900 válasza:
Ismerősömnek van egy 60ezres gépe, és viszi a mai játékokat. A kérdező egy kisebb gépet szeretett volna, nekem is kb. 70ezres keretem van, de nekem már nagyjából már meg van az összeállítás. Nem mondanám, hogy mi, mert még nem végleleges. Én is úgyan ezeket a játékokat akarom majd, hogy vigye +1,2. Sőt, mindent minimumra véve, biztos, hogy elfog indulni, még talán medium beállításokon is.
2013. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Norbi, kérlek megmutatod itt vagy privát üzenetben? Vagy a konfig linkje kéne, vagy ide bemásolva az alkatrészek részletes "jellemzése" (A gép összetétele)
2013. máj. 11. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Újonnan 60k hülyeség.

Amint linkeltem, annál jobbat nem kapsz ennyiből újonnan.

Komolyan ráharaptál a sok hülyeségre, hogy így meg úgy viszi a játékokat?

Ha oda írom hogy FARCRY3 CRYSIS3 már rég megvetted volna...

2013. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Norbert900 válasza:
Nem, nem hülyeség, használtan kapta, egyik ismerősétől, ami úgy, ha nem ismerőstől kapta volna +20,30ezer lett volna. Az meg nem nagy tragédia.
2013. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké.

Ja hogy használt? Az még mindig nem új.

2013. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Theskunker, valószínűleg ha odaírod hogy mit visz, jobban elgondolkozok rajta. Viszont egyrészt nem nekem lesz, másrészt nem most, hanem karácsonykor kéne, harmadrészt én nem hinném, hogy sok értelme lenne össze-vissza hazudozni és trollkodni egy segítségre szánt oldalon. Jó lesz a használt gép is. A lényeg, hogy vigye az általam felsorolt játékok legalább nagyrészét. Mivel nem értek a gépekhez, nem tudom, hogy az általad linkelt gép jó lesz-e, ezért kértem részletesebb segítséget.
2013. máj. 12. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!