Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire felel meg ez a...

Mennyire felel meg ez a laptop a követelményeimnek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy laptopot, utánaolvasgattam, és egész jónak találtam (az árához viszonyítva), azonban nem igazán értek hozzá, hogy megfelelne-e ez nekem igazán.

Nem egy bikaerős gépre van szükségem, netezésre, word, powerpoint, stb használatára, menjen rajta a photoshop (nem feltétlenül a legújabb), és egy-két játék fusson rajta (nem battlefield 3 és társai, hanem pl. league of legends).


Ezt néztem ki:

[link]


Ha esetleg ennél jobbat, megbízhatóbbat tudtok ajánlani ilyen árkategóriában, arra amire nekem kéne, azt is megköszönném!


2013. máj. 10. 13:32
 1/1 monti1122 válasza:
Ennyiért jobb Lenovot is találsz.. pl ezt [link] De amire írtad arra az is tökéletesen megfelel..
2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!