Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Packard bell f6243-hc-346hg...

Packard bell f6243-hc-346hg laptop?

Figyelt kérdés

1-10 ig milyen ez a gép.

[link]


Azért érdekel mert ez vettem meg.Nem játékra kell.

Remélem nem döntöttem rosszúl?

47/N



2013. máj. 10. 10:08
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]



Tulajdon képen acer

2013. máj. 12. 08:21
 2/6 anonim válasza:
Adatokat nézve nagyon jó, csak annyi a baja, hogy packard bell én most próbálnék valahogy megszabadulni tőle nagyon gyenge minőség garancián belül volt már cserés merevlemez de most is van valamilyen hibája mivel ha elakarnám indítani egymás után többször leáll, mellékesen pár billentyűje kihullott, hátul pár csavar elengedte és a műanyag része feltüremkedett, remélem neked nagyobb szerencséd lesz vele...
2013. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most már káső bánat, vásárlás előtt kell kérdezni és nem utána.

A pb és az acer gyártja a legrosszabb minőségű laptopokat, nagyon sokat küldenek vissza belőle garancia időn belül, legtöbbször a gyenge minőségű zsanérok törnek el benne.

A burkolat is nagyon gyenge , a hűtésről nem is beszélve.

Sokkal jobb lett volna ez a gép :

[link]

2013. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elfelejtettem pontozni.3 pont szerintem.

ha nem akarsz játszani akkor elég lett volna egy ilyen is .

Most láttam hogy nem játékra kell, viszont játékra is alkalmas ez a gép, vagyis feleslegesen vetted a drágábbat, jó lett volna ez is netezésre, ezzel minőségi problémák sincsenek :

[link]

2013. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy a PB,-közt is van gagyi.Az a recés fedelű valóban szét esik,de én elég stabil kis gépnek látom ami nekem van.Azt a másikat én sem venném meg.

Azért mertem meg venni,mert ez egy újabb kiadás és jól össze van rakva.

Remélem azé 4-5 évet kibír?

2013. máj. 23. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
A PB notik között sajnos csak gagyi van , esélytelen hogy kibírjon 5 évet
2013. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!