Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Packard Bell laptopon a...

Packard Bell laptopon a gyorsgombokat át lehet állítani? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Konkrétan a felső sorban lévő szutyok gombokra gondolok, amik miatt az F1, F2 stb... gombokat csak (FN) + gombkombinációval lehet használni. Nekem nincs szükségem azokra a gyorsgombokra, nem lehet valahogy átállítani, hogy ha az F1-et nyomom meg, akkor az F1-et vegye be, és ne a súgót nyissa meg?

Köszi előre is.



2013. ápr. 29. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
BIOS-ban lehet az Fn funkcióját állítani, esetleg a Launcher telepítésével hangolható. (előbbi biztosabb)
2013. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dejó, hogy nem kérdezik meg a embert, h akarja-e ezeket az idióta funkciókat... és hogy tudom pontosan biosban?
2013. ápr. 29. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak olyan pontosan tudom megmondani, amilyen pontosan te a típust megadtad.
2013. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(a kézikönyv valószínűleg ír erről az "idióta" funkcióról)
2013. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Uh, megvan, köszi szépen. Néztem egyébként a kézikönyvet már a kérdés előtt is, de természetesen úgy el volt dugva a leírás, hogy véletlenül se találja meg az ember, csak 3.-ra. Valóban BIOS-ba kellett belépni hozzá, és ott módosítani, hihetetlen, hogy arra nem gondoltak, hogy nem azért vesz az ember egy 2 GB-os vidikártyával megáldott laptopot, hogy facebookozzon vele (mert arra persze van gomb)...

Ha valaki esetleg hasonló problémával küszködik: bootolásnál F2-vel lehet belépni, (itt nemkell nyomni hozzá az FN-t), itt kb 2-t jobbra, ott lesz a function keys menü, egy F5, egy mentés, és kész.

2013. ápr. 30. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!