Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kínálja fel a választást...

Miért kínálja fel a választást két op. Rendszer közül bekapcsoláskor a gép, holott az egyiket már kitöröltem?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezt megszüntetni?
2013. máj. 8. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert egy statikus listából ajánlja fel a választást és nem ellenőrzi le minden indításkor, hogy mi van a gépen.

Milyen betöltő? Mik voltak a gépen?

2013. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt sajna nem tudom értelmezni, hogy "milyen betöltő?". Rendes, merevlemezről történő bootolásról van szó, korábban az XP és a Win7 volt telepítve, külön partíción. Most csak az XP van fenn.

Kösz a segítséget;

2013. máj. 8. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Tehát a win betöltője (linuxos drubot használnak pl, így értettem, hogy milyen betöltő).

Futtatásba bírod, hogy "msconfig" (idézőjelek nélkül), a Boot.ini-ből eltávolítod, amire nincs szükség. Újraindítod és annyi.

[link]

2013. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt az ablakot már én is nézegettem, de azon túl, hogy azt olvastam róla, hogy szakember nélkül ne módosítsuk, mert használhatatlanná válhat a gépünk, még ha akarnám se tudnám módosítani, mivel nem hagyja. Nálam is az a sor van kijelölve, mint amelyik az általad belinkelt képen van, és hiába próbálok más sort kijelölni, visszaugrik oda. Hát ez van.
2013. máj. 8. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy dolog h visszaugrik, de nem tudod törölni a win7-es sort?
2013. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, se bal, se jobb egérrel nem megy. Pedig gondolom nem létezik, hogy ne lehetne valahol módosítani.
2013. máj. 8. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Del?
2013. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!