Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A T-mobile menyi idő után...

A T-mobile menyi idő után szállít?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h előfizus vagyok, lejárt a 2 éves hűségnyilatkozat, már az új telefont meg is rendeltem a listáról, de már a 4. hete nem jött meg a telefon. Átvételkor kellene fizetni a kezdőrészletet.

2013. máj. 5. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Meglévő előfizetés meghosszabbítása esetén már 1-2 napon belül ki kell szállítaniuk a készüléket.


Ha 4. hete nem jött meg akkor valami nem kerek.

Vagy megnézed my t-mobile felületén a meglévő rendeléseid között vagy felhívod 1430-at, megadod a rendelés azonosítót és megmondják mi a helyzet.

2013. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel azokat a szerencsétleneket, úgy néz ki egy csomag elküldése futárral is nehezükre esik.
2013. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az is fura, hogy ilyen önkormányzati csomagba vagyok vagy mibe. tavaly előtt is sokára jött, de nem egy hónap múlva -.-" de nem értem h ott az önkormányzatnál is h lehet vki ilyen lusta h nem küldi el a rendelést -.-" de ez már az egész ország problémája, mindenki lusta -.-" de köszi a válaszokat :)
2013. máj. 5. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!