Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul a laptopom 16...

Miért indul a laptopom 16 bites színbe? [Bővebben lent. ]

Figyelt kérdés

OP rendszer: Windows 7 Home Premium (eredeti)

Laptop típus: ASUS X53B


A problémám tehát az, hogy amikor a laptopot bekapcsolom, akkor betölt a windows 7, de a képernyő 16 bites színbe van valamiért... (A tálca világos, a kép egyszerűbb mint 32bitessen)


Ez mitől lehet? Mert már kezdem unni, hogy mindig nekem kell átállítani, 32bitesre. (Ja és amúgy a beállításoknál az van elvileg beállítva, hogy 32bit, így nekem kell átállítani 16bitre (miután átállítottam semmi változás, tehet 16bitesen indul) aztán vissza 32bitre (ekkor már a megszokott szép kép, sötét tálca fogad)).


Köszönöm a segítséget előre is.


UI.:

[Amúgy olyan is szokott lenni, hogy a laptop képernyője az alvó üzemmód után nem kapcsol be, vagyis ha alvó módba rakom a laptopot, és utána bekapcsolom, akkor a képernyő világít de sötét a kép (fekete) és akkor fel-le kell nyitogatnom a képernyőfedelet, hogy visszajöjjön a kép... Ez is idegesítő... de valamikor nem is jön vissza, hanem csak az újraindítás segít...]



2013. máj. 5. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
VGA driver hibának tűnik. Tegyél fel másikat! (frissebbet v. régebbit)
2013. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!