Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer 5536G típusú laptopom...

Delayhack kérdése:

Acer 5536G típusú laptopom van. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Acer 5536G típusú laptopom van. Tegnap kikapcsoltam a gépet nem volt semmi probléma, ma este bekapcsoltam és nem tölt be. Az egész kijelző fekete (nem ad neki áramot) nem tölt tovább semmit. A bekapcsoló led világít, ventillátor pörög, szétszedtem teljesen a gépet összeraktam utána se volt semmi .2 ram van benne cserélgettem próbálgattam vele nem a ram a hiba, kivettem belőle vinyót úgyse változott semmit se a helyzet. Mi lehet a baja?

#hiba #laptop #nincs kép a laptopon
2013. ápr. 29. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

CMOS batterie-t nézted?

Akkumulátort kiszedve sem indul el?

2013. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Video kártya hiba valoszínüleg így szervizkell vinni ezeknél a típusoknál gyakori sajnos
2013. ápr. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincsen benne akkumlátor, próbáltam másik töltővel is úgyse jó, a gépet teljesen szétszedtem procit is kivettem midnent újra pasztáztam utána bekapcsoltam működött rendesen a számítógép, le is teszteltem a egy játékot semmi hiba üzenetet nem kaptam semmi szaggatás semmi hibára utaló jel, utána kikapcsoltam a gépet majd megint be és ugyan ez a probléma. Újra szétszedtem már ideges voltam mindent kivettem belőle majd újra be nem működött, majd megint letöröltem a pasztát újrpasztáztam és megint beindult de kikapcsolás után már megint nem jutott el a betöltésig ugyan úgy bekapcsolom és fekete marad a kép. Arra gyanakszom hogy alaplap vagy proci hiba de szerintem processzor lesz mert mikor általába bekapcsol egyből elkjezd vuillogni most meg bekaőpcsolás után be se villan semmi, alaplap szerintem nem lehet mert ha azzal lenne a baj akkor nem is indulna el így a gép h midnent leszedek róla majd bekapcsol. szerintetek ?
2013. máj. 4. 14:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Bios frissítése javíthatna rajta ?
2013. máj. 4. 14:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Megint letöröltem a prociról az arany pasztát tettem rá újjat és egyből elindult a gép. Mi lehet a baja ??
2013. máj. 4. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
BIOS frissítés az ilyen problémákat nem olja meg. A jelenség olyan, mintha a proci hűtő rögzítése, kontaktálása nem lenne sikeres és ez okozza a bekapcsolás után leállást. Ilyenkor uis elégtelen hűtés esetén a proci pillanatok alatt túlmelegszik és leállítja magát.
2013. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!