Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 95 vagy a windows98...

A Windows 95 vagy a windows98 a jobb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 17:19
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
akor maradok a win98-nál
2013. ápr. 30. 20:12
 32/34 A kérdező kommentje:
P.O.C honnan tudnám letölteni windows 2000 linket kérek szépen
2013. máj. 1. 12:04
 33/34 anonim ***** válasza:
Kérdezö összevissza beszélsz. Egyszer windows98 egyszere millenium most windows 2000 ne is csodálkozz ha nem ír senki már. Ezek a rendszerek meg nagyon öregek kiröhögnek miata már windows 7 vagy windows 8 at kéne használni szombathelyen a Ceo asszem elküldene a melegebb éghajlatra ha hallaná valaki windows 98 at akar. engem a vista miatt küldtek el a melegebb éghajlatra. igazuk van mert a windows 8 a legjobb szarokkal nemérdemes foglalkozni és anyagilag is többe kerül. Nincs értelme. Valami másik gép után nézél a játékokhoz meg találsz emulátorokat. Nekem is régi játokaim vannal super mario nintendo emulátor fennt van is kész és windows 8 as van.
2013. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Rakd fel a Win95-öt és nézd meg hogy mennek vele a játékok, ha bármelyik szaggat, vagy instabil a rendszer és sokszor jön a blue screen akkor formázd le és a Windows 98-at rakd fel a második kiadást.


Egyébként nekem is van régi gépem és én is imádok rajta játszani régi játékokkal és nem kell mindenféle buta emulátorral szórakoznom, meg killprocesszort futtatni.

Ez egy program ami az i7-es prociból akár csinál 300 mhz-es prockót.

Pl.: Grim Fandangohoz kellett...mikor i7-en akartam játszani vele, a régi verzióval.

2015. jún. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!