Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Perpillanat melyik a legjobb...

Perpillanat melyik a legjobb laptop a piacon ár-érték arányban (lent)?

Figyelt kérdés
Ősszel kezdeném az egyetemet és legfőképp tanulni kellene, valami olyan szeretnék ami gyors, jó teherbírású és könnyű. Nem akarok kicsi laptopot venni. Az Apple macbook-jei nagyon szépek, csili-vili meg minden de nem hiszem, hogy megérné az árát. Vagy mégis? A telefonjukkal meg vagyok elégedve, de most nem erre szeretném költeni minden vagyonom, viszont ha megéri akkor természetesen bevállalom. Én egy Sony laptopra gondoltam először is, de nem tudom melyiket lenne érdemes megvennem. Apámnak is ilyenje van és elég jó. Tudnátok tanácsot adni, valaki hozzáértő? Őszintén szólva nem töltök sok időt azzal, hogy laptopokról tájékozódjam, bár ha jót akarok venni akkor muszáj lesz. Köszönöm előre is.
2013. ápr. 28. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekkora összeget szánnál rá és mikor szeretnéd megvenni, játszani szeretnél-e rajta ?

A Sony laptopok tudásukhoz és minőségükhöz képest drágák.

2013. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem játszanék rajta. :) Tanuláshoz, esszé íráshoz és hasonló dolgokhoz kellene. Netezésre, filmek meg dolgok tárolására, semmi nagyon extra dologra. Olyan 200-at max. Vagy annyiért felejtsem el? Acer laptopok?
2013. ápr. 28. 18:43
 3/3 A kérdező kommentje:
De egyébként természetesen minél kevesebbet akarok és 200 az tényleg a max.
2013. ápr. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!