Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft - Mi (k) lehet...

Minecraft - Mi (k) lehet (nek) a baj (ok)? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az a helyzet, hogy hu-minecraft klienssel játszottam egyik, amíg egyik percről a másikra(!) egy olyan probléma lépett fel, hogy amikor a minecraft.exe-t akarnám indítani, SEMMI nem történik.

Szóval erről le is mondtam.

Letöltöttem a minecraft SP-t mert ez legalább elindul.

Persze rajtam egy átok ül, (és ez nem vicc) úgyhogy indítás után 10-20 fps között tudok csak kolbászolni míg ugyanazon a beállításon a hu-minecraft kliensben 80-100 fps-em van.

(leszedtem a modokat, texture packokat csak az optifine maradt bent mindkettőben, de a hu-minecraft nélküle se indul, az SP meg azzal se lett gyorsabb)

Na erre tud valaki valamit?


Örülnék ha valaki hasznos dolgokat tudna mondani :P


2013. ápr. 24. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel ezek a mod-ok nem gyártó által készülnek, hanem valami ismeretlen programozók csinálják, nem 100%osan tökéletes. Főleg meg más fajta mc-hez. Én a macskacraftról szedtem le. Azt hiszem colos 22 féle mc. Azzal csak annyi baj van, hogy nem indul el mindig elsőre. Van amikor 3-4. indításra indul csak el. De ez tűrhető. Én azt tudom javasolni hogy azt szedd le. Eddig semmi baj nem volt vele. A szerverrel is tökéletesen működik.(de én nem használok hozzá semmiféle mod-ot sem).
2013. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia a hu-minecraft alatt én a colos22 klienst értettem, szóval a colos22 kliens amit te írtál nekem 20-30 próbálkozás után se indul el, de köszi a választ.
2013. ápr. 25. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!