Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A minecraft szero nagyon...

Bubky2 kérdése:

A minecraft szero nagyon bugol és laggol mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az eggyik haverommal minecraftoztunk és csináltam egy szerót és valamiért pedig ugyan olyan gépünk van nekem egy kicsit jobb és pld nem látjuk egymást nem ott mutatja a skin-t ahol igazábol vagyunk meg ienek mit egyek hogy ne laggoljunk és amugy 1.4.6 ajon Caid-on játszok léccives válaszolj

Ha kell leirom a gépemnek az Adatait is



2013. ápr. 19. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Frissítsd 1.5.1-re. Sokkal jobb dolgok vannak benne:)

És igen, kellene a ram, és a processzor adatai.

2013. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

A laggnak és bugnak sok oka lehet. A minecraft wikin is fent van, hogy legalább 2 GB-os kell legyen a géped memóriája ahhoz, hogy ne laggoljon. Ezen kívül az interenet kapcsolat is fontos. A következő oladlon be kell írni az interneted feltöltési sebességét, aztán a géped RAM nagysáság

MB-ban, aztán az internet letöltési sebességedet: [link]

Katt a "Tell me what I can rush" gombra, aztán kiír egy számot. Az a szám azt jelenti, hogy a szervereden egyszerre annyian lehetnek fönt lagg mentesen.

Az interneted gyorsaságát a spedtest.net oladlon názheted meg, a géped memóriáját meg a sajátgépben vagy számítógépben jobb klikk/ tulajdonságok és ott lesz, hogy hány GB a RAM-od.

2013. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A ram az 2 gb-s nekem is :) A processzorom Intel Celeron 3200 + és 1 magos :DDD
2013. ápr. 20. 13:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Na én lemértem és nekem 23-mat irt velem eggyüt 24-et és mi haverjaimmal 3 voltunk a szerómon és még is laggol :S
2013. ápr. 20. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Ott lesz a baj a procinál:I Sajnos gyenge hozzá hogy azt a rengeteg részecskét betöltse.
2013. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor ne is probálkozzak csak a prodi a hibás? :S
2013. ápr. 20. 19:09
 7/11 A kérdező kommentje:
proci*
2013. ápr. 20. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mivel futtatod a szervert, nekem is laggolt, de amikor áttértem a Bukkit-ra akkor sokkal jobb volt. Ha nem azt használod töltsd le innen: [link]
2013. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ákos ha van skypeod vagy valamid akkor leirod léccives beszélni akarok veled :)
2013. ápr. 21. 12:29
 10/11 anonim válasza:
Ha mindezek ellenére laggol és bugos, akkor kérd meg az egyik haverod, akivel játszanál, hogy üzemeltesse ő a szervert, mert talán valamelyik gépének csak nem hibás a procija és van 2 GB-os a memóriája.
2013. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!