Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell leszedni a gépház...

Hogyan kell leszedni a gépház oldallemezét?

Figyelt kérdés
Kaptam egy régebbi gépet. Idáig fekvő gépem volt. Ez álló.A csavarokat már kiszedtem, csak azt nem tudom, miként vegyem le az oldallapot. Húzzam, kattintsam, vagy hogyan kell?
2013. ápr. 23. 12:51
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Hát ez gépházanként változó. Ha van rajta kulccsal zárható zár, pl. Chieftek ház, akkor előbb azt kézzel ki kell "kattintani".

A legtöbb esetben a csavarmenetesítés után hátrafelé kell lehúzni, ehhez jó esetben van egy kisebb mélyedés a végén a kezednek.

Van néhány ház, ahol ilyen trükkös fogak tartják, ott még lehet ilyenkor hátrahúzás után még valamerre tologatni kell, de ez nem jellemző.

2013. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Az esetek 90% -ában miután kicsavaroztad csúsztatni kell hátrafelé, mint pl. egy mobiltelefon vagy egy távirányító elem fedelével tennéd.
2013. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első jól írta lehet trükkös is az oldallap leszedése! Nekem is volt régebben olyan házam.
2013. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Sikerült levennem.
2013. ápr. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!