Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vennék már egy új gépet a...

Vennék már egy új gépet a laptopom mellé és nem tudok dönteni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Véleményeteket kérném, hogy az alábbi asztali gép szerintetek mennyire alkalmas gamer géphez! Pl. GTA 4 futna rajta?


Alaplap : Gigabyte ( 2 PCI, 4DDR2 DIMM, Audio, Video, Gibabit LAN)

Processzor : DualCore AMD Athlon II X2 250, 3021 MHz (15 x 201)

VGA : ATI RADEON HD 4200 (700MB)

RAM : 2 giga Kingstone

Vinyó : 80 GIGA.. (SAMSUNG)

Ár:35e. !



2013. ápr. 14. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt a gépet felejtsd el szerintem...használt gondolom..legalább is ahogy elnézem..inkább mond mennyi pénzed van a gépre..
2013. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos csak 35 ezrem lenne rá!

Van egy laptopom de kéne egy jobb proci bele és nem találtam még meg a megfelelőt. Ezért gondoltam nézek valami asztali gépet és erre akadtam rá.

2013. ápr. 14. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
35-ért akkor ne is akarj fejleszteni...gyűjts..(még ha nem is tudsz vagy semmi esélyed sincs..) mert 35-ért nem tudsz úgy tuningolni hogy annak hatása lenne...tehát nem ajánlom :S de te döntésed ez után is .
2013. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Add el a laptopot 50e-ért (nem tudom milyened van és mennyit ér) és egyből lesz pénz asztali gépre.


Sosem értettem hogy az embereknek miért kell 2 telefon, 2 számítógép, 2 autó, 2 barátnő, stb,stb,stb

2013. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező ..nekem van eladó gépem bőven 50 alatt eladó..éppen msáikra gyűjtök ha érdekel mi van benne stb akkor írj privit.
2013. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!