Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop jobb? (sürgős)

Melyik laptop jobb? (sürgős)

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni melyik laprop jobb és miért megéri?

[link]

vagy ez [link] válaszokat előre is köszönöm



2013. ápr. 13. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Laptop elnézést a hibáért gyorsan írtam és azt hogy miért jobb a laptop még aszt szeretném megkérdezni.
2013. ápr. 13. 22:05
 2/6 anonim válasza:

Hát árban elég nagy különbség van köztük.... Előre szólok hogy nem értek hozzá, de nemrég nálam is felmerült a kérdés, úgyhogy csak amatőr szinten ismerkedtem kicsit ezzel a világgal. Gondolom játékra kell a gép, ha már mindkettő gamer laptop.

Az asusban elég réginek tűnik a proci, nem akarok hülyeséget mondani, de az gondolom egy régebbi gép, és ez lehet hogy egyéb területen is meg fog látszani, bár az eladó lelkesedéséből úgy tűnik, hogy jól megőrizte.

Az aceren látszik hogy újabb, i5-ös intel proci van benne, viszonylag erős grafkártya (ha google-be beírod a grafkártya nevét érdemes megnézni a notebookcheck.com oldalon, mennyi fps-el visz játékokat kb), az acerben 8gb ram van.. De ahhoz hogy ezek a tulajdonságok számítsanak azt is kéne tudni hogy pontosan mit vársz el tőle, pl konkrétan milyen játékot.

2013. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
inkább ilyan mai játékokat Crisis stb
2013. ápr. 14. 09:39
 4/6 anonim válasza:

Melyik Crysis-t? Mert ha az elsőt, ami talán 2007ben jelent meg, azt sztem mindkettő viszi. A procik összehasonlításáról itt volt egy fórum:

[link]

Azért összességében fenntartom hogy az asus régebbi kicsit: 2009 környékén lehetett ez egy csúcsgép, az acer jobban megfelel a mai követelményeknek + alapból magyar billentyűzetes. De ha nem akarsz a legeslegújabb játékokkal játszani, akkor az asus is elég lehet.

Az is fontos kérdés hogy az 50 ezer különbség az mennyire mindegy? Mert ha igen, akkor azért egyértelműen az acer felé billen a mérleg, leszámítva azt hogy abban win8 van, amivel sokan bizalmatlanok még, és nem tudom hogy megy-e rajta minden játék... Ennek előbb érdemes neten utánanézni.

Meg annyit hozzá kell tenni, hogy az acerekről a neten különösen sok rossz véleményt lehet olvasni, de egy ilyen gépnél azért biztos odafigyeltek a minőségre.

2013. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. ápr. 14. 11:27
 6/6 anonim válasza:
egyértelműen az acer jobb. az erősebb. aztán hogy melyik éri meg jobban.. az árát nem néztem, mert nem ezt kérdezted
2013. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!