Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Visszaugrig az oldal ha az...

Visszaugrig az oldal ha az egér görgetőjét használom?

Figyelt kérdés

Januárban vettem Trust egér. Már cseréltem benne elemet is. ha görgetem lefelé szinte mindig visszaugrik feljebb. pl itt is ha görgetni akarom a kérdéseket visszaugrik 4-5 kérdést is, fb-n is ezt csinálja, sokszor mikor kattintok, és előfordult hogy olyanra kattintottam igy amire nem is akartam.

mit tudok tenni, miért csinálja ezt?



2013. ápr. 7. 22:48
 1/6 Lajos54 ***** válasza:
Van hozzá illesztőprogram feltelepítve? Volt nekem is egy egerem, azt hiszem Genius, amivel sokat szívtam. Már majdnem kicsaptam, amikor találtam hozzá nagy nehezen egy illesztőprogramot, ezután már hibátlanul működött sokáig.
2013. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ugye mióta win7 van nem nagyon kell. bedugtam, és működött. semmi cd nincs hozzá, de akkor utánanézek neten. bár eddig működött rendesen, 3-4 hete kezdte el csinálni.
2013. ápr. 10. 13:55
 3/6 A kérdező kommentje:
egér alján volt a terméklink, rámentem, beregisztráltam. de nincs semmi driver hozzá az oldalon :(
2013. ápr. 10. 14:03
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Azért az eszközkezelőben nézd meg, milyen egérnek ismeri fel az oprendszer. Alap esetben (ami szinte minden egérhez jó) valami olyasmi jelenik meg, hogy "HID szabványnak megfelelő egér". Ezzel az egyszerűbbek kifogástalanul működnek, általában.

A vezérlőpultban is megnézheted az egér beállításait.

Ha további netes keresgélés után sem találsz hozzá semmilyen programot, esetleg próbáld másik gépen kipróbálni, hátha az egérrel történt valami (lehet akár egy görgő hiba például).

Nehéz megtalálni, de mindennek oka van, de csak a végén jövünk rá: ott kellett volna kezdeni a keresést :)

2013. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

megnéztem, HID eszközként van.

kipróbáltam egy másik gépen, és ott is ugyan ez a hiba van :(


hónapok ota szerettem volna egy ilyet, mire sikerült egy nyamvadt 4000 ft-ost megvenni, és 3 hónapot bir ki :(


leforditottam a papirját, azt irja hogy ehhez nincs semmi driver, minden nélkül megy (xp-s gépen probáltam, és ha az felismerte minden nélkül akkor tényleg nem kell hozzá). sajnos a blokk meg már nincs meg, de gondolom nem is csinálnának nagy ügyet ilyenből, elhajtatanának. :S

2013. ápr. 12. 20:07
 6/6 Lajos54 ***** válasza:
Hát, pedig akkor nem sok mindent tudsz kezdeni vele, ez valami meghibásodás. Ami aztán lehet sokféle, az elektronikus (valamelyik alkatrész megadta magát, vagy éppen döglődik) a valószínűbb. Ráadásul ilyesmit még javíttatni sem nagyon lehet, de nem is lenne érdemes, mert a szerviz díj többe kerülne, mint az értéke. de szerintem nem is nagyon vállalná egyetlen szerviz sem.
2013. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!