Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen megoldással lehet...

Twois kérdése:

Milyen megoldással lehet megcsinálni, hogy a görgetősáv helyett az egérrel lehessen navigálni egy weboldalon?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy van az oldal ami szélességben és magasságban is nagyobb a képernyőénél, de ne görgetősávokkal lehessen ide-oda menni, hanem ha lenyomom a bal egér gombot, akkor arrébb lehessen húzni az egész oldalt? PL Google map, vagy ha beregisztrálsz a forge of empiresbe akkor ott a is így van megoldva.

2012. dec. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem szeretem, mert bármilyen géped van, lassabb lesz mint a natív scroller.

2012. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos én nem ilyen megoldásra gondoltam. Nekem nem scrollbar kell, hanem egy olyan funkció, hogy ha lenyomva tartom a jobb egeret bárhol az oldalon és valamilyen irányba húzom, akkor az olyan hatást keltsen mintha megfogtam volna az oldalt és arrébb tenném (tehát maga az oldal nagyobb széllességében és magasságában is mint a felhasználó monitora). És pl miután megfogom az oldalt és elhúzom 100px elt jobbra, és 40 le és utána elengedem a gombot, akkor annyival tolódjon is le az oldal.
2012. dec. 14. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ilyenre van szükségem köszi! :)
2012. dec. 15. 15:07
 5/5 A kérdező kommentje:
az itt linkelt megoldásnál, azt meg lehet valahogy oldani, hogy mikor az oldal betöltődik, akkor a nézőpont ne a bal felső sarokból induljon, hanem a base div közepe legyen mondjuk?
2013. jan. 8. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!