Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segít. Enétek? Facebook-kal...

Segít. Enétek? Facebook-kal kapcsolatos kérdés. (többi lent)

Figyelt kérdés

Hogyha nem látok valakit Facebookon a keresőben, akit eddig láttam és még egy csoportban sem mutatja amiben biztosra tudom, hogy benne van, viszont összeszámolva a tagokat 1-el több létszámot ír, mint ahányan vannak a csoportban, viszont másik adatlapommal is ugyanez a helyzet, amit biztosan nem ismer, akkor ezek szerint nem tiltott le, mert akkor a másikkal, amit ő nem ismer látnám őt. De mivel egyikkel se látom mi történhetett? Törölte volna magát, vagy csak felfüggesztette fiókját? De akkor a csoportban miért jelzi még mindig úgy, mintha ott lenne (létszám szerint), de közben meg nem látszik a tagok között?

A segítséget előre is köszönöm.



2013. ápr. 7. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és még annyit, hogy nem volt ismerősöm egyik adatlapommal sem.
2013. ápr. 7. 19:44
 2/3 anonim válasza:
letíltott tuti!lehet megkeresett,nincs e még1oldalad,azt megtalálta és ugyanúgy letíltott.
2013. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, a másikat 100% h nem ismeri, mert "álnéven" vagyok fent és nem voltak közös ismerőseim vele. Szóval ez biztos, hogy az álprofilomat nem tudta letiltani.
2013. ápr. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!