Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programot ajánlotok,...

Milyen programot ajánlotok, ami garantáltan el tudná távolítani a kiirthatatlan vírusomat a gépről?

Figyelt kérdés
A műveleti memóriámba van egy vírust, amit nem tud eltávolítani a vírusírtóm. Azt írja ki megtisztítás nem lehetséges. NOD32-t használok.
2009. szept. 21. 17:51
 1/4 anonim válasza:

a NOD32 egy sz*r.Nekem attol folyton tele volt a gépem minden virussal.Lefuttattam a viruskeresést aztán az írtásnál a felét otthagyta.

Régen egy számitástechnikus feltöltött a gépemre egy Spyware nevű programot csak azóta már újra rakták.Neten keress rá..van pár verziója olvasd el meik verzó mit tud és amelyik szerinted hasznos lenne neked azt töltsd le..

2009. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

az XP-m rakták ujra és letörlődött a progi.

Bocsi csak siettem. :)

2009. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha Spyware akkor SuperantiSpyware, kivéve ha Windows 7-et használsz. nekem eltüntette az eddigi összes kémprogramot. nem rossz a NOD, de jobb ha az Smart Security-t használod.

Üdv!

2009. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább Kaspersky, vagy Panda. Ebben a kettőben még sosem csalódtam.


Panda 30 napos próbaverzió: [link]


Kaspersky: [link]

2009. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!