Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha e-mail-ben küldenek egy...

Ha e-mail-ben küldenek egy kész feladatot és én azt elmentem a szerverre akkor lehet látni, hogy azt küldték nekem?

Figyelt kérdés

Informatika zh-t úgy csináltam, hogy valaki átküldte, utána beleszépítgettem kicsit. Excel feladatról van szó. A tanár fogja látni, hogy így ment a dolog?

(Az informatika nem nagy súlyú nálunk, semmi köze nincs a végzettséghez.)


2013. ápr. 6. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha az Excel munkafüzetet az a valaki hozta létre, akkor a felhasználónevét az Excel szépen belementi a fájlba.


Ha a tanár munkafüzetét kell módosítani, akkor nincs gond.

2013. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt hogy lehet megnézni, hogy mi a felhasználónév? Illetve hogy értetted a munkafüzet módosítást?
2013. ápr. 6. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Felhasználónév:

2007/2010-es Excelben: Fájl -> Információ lapon van

régebbi Excelben: Fájl -> Tulajdonságok vagy hasonló


Módosítás:

Úgy értettem, hogy nekünk volt olyan zh, hogy a tanár adott egy Excel munkafüzetet és abba kellett beleírogatni. Ilyenkor ugye a felhasználónév nem módosul, hanem marad a létrehozóé (a tanáré).

2013. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az információs lapon az van, "hogy Last modified by XY". Hogyha még akár egy karaktert is módosítottam és elmentettem utána, akkor az a gép van "Last modified by"-ként, amivel dolgoztam, ugye?
2013. ápr. 7. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Zsír, köszi. Akkor tuti lesz a dolog.
2013. ápr. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!