Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell néznem a laptopnál...

Mészáros Benjamin kérdése:

Mit kell néznem a laptopnál ha azt akarom, hogy vigye a mostani játékokat is?

Figyelt kérdés
Szeretnék laptopot venni,de nem szeretnék olyat venni ami a régi játékokat viszi csak.Valami olyat szeretnék amivel nyugodtan játszhatok a Dirtel lagg nélkül vagy a Dirt Shawdownal.A válaszokat előre is köszönö :)

2013. ápr. 6. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a Dirt rendszerkövetelménye :

Windows Vista / Windows 7

Intel Core i7, AMD Bulldozer vagy erősebb

4 GB Memória

AMD Radeon HD 5870, Nvidia GTX 470

15 GB szabad lemezterület



(Rendszerkövetelmény : Milyen videókártya,proci,stb. kell hogy legyen a gépedben hogy vigye a játékot,amit felül belinkeltem az az ajánlott rendszerkövetelmény,de van minimális is ami ennél rosszabb és épp elég ahhoz hogy élvezd a játékot.)


Nekem Dell Inspiron 7520-som van,AMD Radeon 7730M 2 gb videókártya,Intel i5 3210M processzor,4 gb memória stb. neten fent van.Totál meg vagyok elégedve vele Far Cry 3-at 40-56 fps között viszi de leggyakrabban 50 körül szokott lenni.Bioshock infinite-t fix 60 fps-sel viszi,ami jó,(mind a kettő "low" grafikai beállításon,de ne hidd azt hogy a low beállítás olyan grafikát okoz mint a 20 éves játékoknál,alig lehet észrevenni a változást de a fps megugrik.)

Razer Game Boostert használom még hozzá ami segítségével gyorsítom a gépet játéknál pl. kikapcsolom azokat a dolgokat amik szügségtelenek a játék közben.!


[link]

2013. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ és a linket :)
2013. ápr. 7. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!