Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem tudom kiírni az...

Xperialaci kérdése:

Mért nem tudom kiírni az x-box 360 játékokat?

Figyelt kérdés
Jó hozzá az íróm és ImgBurn-el írom ki a játékot, de mégsem megy. Videót is néztem róla és utánna is olvastam,de nekem mégsem sikerült.Maxel ketrétegű DVD-m van.Már letöltöttem a gta 4-et,és kaptam egy iso fájlt és dvd fájlt. Megnyitottam a dvd fájlt és kitöröltem azt a layerbreak:1913760-at és a iso nevét benthagytam, majd elmentettem másként, mint új fájlt.Megnyitottam az Img burn-t megcsináltam a write beállításokat. Beraktam a DVD és 2x-es sebességen elkezdtem írni.Majd amikor elérte az 50% -ot akkor megállt egy pillanatra és ahogy már kezdte volna tovább írni kiadott egy négyszögletű hibaablakot és nem tudtam tovább írni.Gondolom 50%-nál vált réteget, mivel az a fele és szerintem mégiscsak megtörte, vagy én rontottam el valamit? Ha valakinek van ötlete vagy tanácsa, esetleg észrevett egy hibát legyen szíves írja le, hogy mi az! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!!!!!!

2013. ápr. 4. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell kitörölni. Amúgy meg még ha ki is irod se biztos hogy jó lesz. Nem érii meg irással szarakodni. Egyszer kell rghra beruházni és nincs több gond.
2013. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mésm rghzol akkor : abix1.06 tal patchelsz (xgd3) utána clone cd ennél nem kell törődni a layerbreakkal ez magátol tudja ezeket a számokat katt az írásra majd a túlírás opcióra . De használhatod a burner max payloadot is erről kérlek olvass utàna.
2013. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!