Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiírni Xbox360-ra...

Hogyan kell kiírni Xbox360-ra ujfajta játékokat?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy imgburn-al már nem 10-15 játékot ki írtam de letöltöttem egykét frissebb játékot amik mind meghaladják a 8-GB ott amiről azt hitem semmi gond mert a DVD amit lehet kapni az ugye 8.5 de ha be rakom a DVD-t akkor arra azt Írja hogy 7.96-GB.

Eben kérnék tanácsot előre is köszönöm.


2012. okt. 12. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az xgd3 -as játékok kiírásához burnermaxel -os író ra van szükséged, mert csak az tudja 100% ra megírni. Ha ilyened nincs, akkor íráskezdeténél válaszd az alsót, a levágást(angolul valami truance). Arra figyelj, hogy beállításokba az írás (write) fül alatt "calculate optimal) legyen kiválasztva. Ha kiírtad a játékot, és boxon feltelepíted hdd ra, akkor a játék indítása előtt el kell indítanod egy mp3 -at, és miközbe szól a zene, elindítani a játékot. Majd ha bejött, a kontrolleren nyomd meg az xbox gombot és ott állítsd le a zenét.
2012. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.


Csak az a baj hogy nem értem a hdd-re való mentéses részt és hogy mit is kéne átálítanom.Tehát ha megkérlek átfogalmaznád?

2012. okt. 12. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
HA van hdd a gépedben, és arra feltelepíted a játékot, és aztán elindítod, pár perc múlva hibával kidob. Ezért kell a zenét elindítani. De mivel nincs HDD az xboxodban, így ez téged nem érint, nem kell ezzel foglakoznod.
2012. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a programba meg csak annyit kel átálítanom hogy optimális kiszámítása a meghatározott helyett?
2012. okt. 12. 16:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Légy szíves ezt még írd le hogy mire gondoltál ezzel mert nem találok a programban ilyet sehol az imgburn-ban.Ha esetleg más programra gondoltál írd le légy szíves előre is köszönöm.
2012. okt. 16. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Bemész a setting be, write fül, és a jobb oszlopban a calculate optimal legyen kiválasztva. Holnap küldök egy képes útmutatót, csak most telórol vagyok.
2012. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!