Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 8 alatt lehet utólag...

Win 8 alatt lehet utólag particionálni?

Figyelt kérdés

Mikor telepítettem, két partícióra osztottam a 750 GB-ot, és most csak a felét látom, a C meghajtó az. Gondolom mivel A másik partíciót nem formáztam le, azért nem látom mint D vagy egyéb meghatjóként.

Tehát most csak a felét tudom használni annak amit lehetne. Win8 alól lehet utólag particionálni? Valami nem bonyolult progi jól jönne.


2013. ápr. 1. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Linkelek egy normálisat és ahelyett hogy elolvasnád beszólsz, hogy nem a google-ra vagy kíváncsi. Akkor ki az aki arcoskodik???
2013. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

OFF

Ne haragudj, de ha te egyetemista vagy, főleg ha azon belül ráadásul informatikus?!?!?

jobb ha nem is álmodsz diplomáról :/


Őszintén megmondom, én mint szakmabeli, ezt középiskolában (informatika szakmacsoporton 2000-es évek eleje) az első héten tanultam meg, mert ez része az alapoknak.


ON

Telepítőlemez be, BOOT CD-ről (vagy amiről akarsz),

és elmész megint a partíciókezelés részig, majd ott létrehozod a megmaradt helyen a kívánt partíciót/partíciókat(DE Nem Telepítesz Ám utána)

aztán Reset!


Ennyi, az oprendszeren belül már láthatod is, ott formázod és kész...


!!!Ott rontottad el hogy amikor leformáztad az egészet, csak egy új partíciót hoztál létre és egyből telepítetted is rá, a többit nem hoztad létre (még csak formázni sem kellett volna)


OFF

A feleségem ELSŐ (de csak első) telepítés alkalmával csinált valami hasonlót, de ő legalább nő, nem érdekli

és nem is ért hozzá...de egy "egyetemista" "informatikus" :D

2015. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!