Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 8 alatt lehet utólag...

Win 8 alatt lehet utólag particionálni?

Figyelt kérdés

Mikor telepítettem, két partícióra osztottam a 750 GB-ot, és most csak a felét látom, a C meghajtó az. Gondolom mivel A másik partíciót nem formáztam le, azért nem látom mint D vagy egyéb meghatjóként.

Tehát most csak a felét tudom használni annak amit lehetne. Win8 alól lehet utólag particionálni? Valami nem bonyolult progi jól jönne.


2013. ápr. 1. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen lehet utánna is particionálni. De ha nemértesz hozzá akkor ne probálkozz vele szerintem. 10 perc alatt újra lehet tenni a win8at. De ha probálkozol vele mégis írok pár progit.
2013. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se próbálkozz, ha nem értesz hozzá.
2013. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Progi sem kell, mert beépített cucc van ehhez a WIN8-ban. De tényleg inkább hozzáértővel...
2013. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nézd, infós vagyok egyetemen, valamennyire értek a gépekhez XD csak spec ilyen gondom még nem volt..


És már felraktam minden iskolai fejlesztői programot, mennyiségi licenszes is van közte, nem szivesen raknám újra a gépet, ha nem muszáj

2013. ápr. 1. 17:32
 5/12 anonim ***** válasza:
a magyar oktátás merre tart.. infós vagy és ilyet nem tudsz? jézusom.... ezt jobb lenne ha nem mondanád ilyen nyíltan.
2013. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Keresőt azért tudsz használni?

2013. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem a googlera vagyok kíváncsi,

dvd-írót is ad ki 100at, és mégse jó mind, erről ennyit

nekem olyan kell ami használható is

2013. ápr. 1. 18:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Neeeem???? Pedig olyan szépen magyarul le van írva az, hogy kell win8 alatt partícionálni.


Most másoljam át, mert ott nem tudod elolvasni.

Egyetemista... Szuper...

2013. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és az téged miért zavar? én nem írtam ilyen stílusban, állítsd le magad, vagy meg se szólalj, ha csak oltogatni tudsz, nem azért írtam a kérést, hogy paraszt módjára beszólogass, ha nem tudsz, vagy nem akarsz segíteni akkor ne tedd, vagy írd, h hülye a kérdésem, de emberi stílusban. Ha problémád van, a továbbiakban állok rendelkezésedre privátban. Értve vagyok?
2013. ápr. 1. 20:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig köszönöm a linket, hasznos volt, csak addig olvastam, amíg bejött a lemezkezelő, nem tudtam, hogy win8ban van ilyen, a többit már be tudtam állítani, szóval ezért kár volt az a fene nagy lehurrogásod, tudom hogy mit kell beállítanom, csak nem tudtam, hol keressem, mivel ma tettem fel az új oprendszert.
2013. ápr. 1. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!