Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért van a processzor állandóa...

Mért van a processzor állandóan 100%-on?

Figyelt kérdés
Elindítom a gépet és a processzor szinte egyből 100%-on pörög mindig megnyitja a visualbasic exe-t a feladatkezelőbe hiába nyomom ki újra mgnyitja.Win 7-em van.Nem tudom mért csinálja ezt karácsony óta van meg a gép, az egyik haveromtól vettem.Ma este óta csinálja ezt és egyszerűen nem tudom mit csináljak vele annyira félek hogy teljesen elromlik de pénzem sincs megcsináltatni.

2013. márc. 28. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy vírus...


Milyen processzor van a gépedbe?

Indíts el egy feladatkezelőt, és nézd meg, hogy hány folyamat fut, majd próbáld őket szelektálni, és kilőni, ami nem kell.

Melyik alkalmazás "eszik" a legtöbbet?


Én azért mindenesetre lefuttatnék egy víruskeresőt, de ne valami trágyát indíts el... Ajánlom az Avira-t. Ingyenesen letölthető, és hasznos.

+ Még mellé elindítanék a helyedbe egy SpyBotot is, hátha esetleg kémprogram is van a gépeden...

2013. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Windows gomb+ r (futtatás): msconfig

Automatikus indítás

Amiket nem tartasz fontosnak, tiltsd le.

Pl. Adobe, Java, Daemon Tools stb..

2013. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lefuttattam egy vírusírtót az Avirát de nem talált semmit.De mikor elindítottam a gépet olyant írt hogy a windows intéző működése leállt és akkor rányomtam a probléma részleteinek megtekintésére és ott ezt írta: Problémaesemény neve: APPCRASH

Alkalmazásnév: explorer.exe

Alkalmazásverzió: 6.1.7601.17567

Alkalmazás időbélyegzője: 513b8734

Hiba – modul neve: StackHash_0a9e

Hiba – modul verziója: 0.0.0.0

Hiba – modul időbélyegzője: 00000000

De mostmár elméletig jó a gépem mert a processzor nem ugrik fel százra mert letiltottam a visualbasic exe-t.Aztán pár percel később az avira kiírta hogy ez a visualbasic exe ez vírus úgyhogy rányomtam hogy remove szóval elméletileg törölte.Köszönöm mindenkinek a segítséget.Arra szeretnélek megkérni titeket kedves válaszolók hogy még ezt nézzétek át amit most írtam mert nekem ez a windows intézős dolog nem sokat mond meg a hiba nevek és egyéb adatok.Válaszotokat köszönöm előre is.

2013. márc. 29. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Az explorer.exe az asztal megjelenítéséért felelős. Lehet, hogy valamit letöltöttél az asztalra, amin van valami féreg, és az felelős az egészért. Ilyenkor a gép védelme "életbe lép", és ezt úgy blokkolja (rosszabb esetben), hogy nem jeleníti meg az asztalt.


Te látod az asztalon lévő ikonokat, stb.-t?

2013. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!