Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire lehet overclock-olni...

Farennheit kérdése:

Mennyire lehet overclock-olni az amd athlon ii x3 455 3.30ghz? Es bisztonsagos-e ha kioldom a negyedik magot? Es mennyire hatekony?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 09:44
 1/5 anti paladin ***** válasza:

Biztonságos-e? Baj nem lehet belőle. Legrosszabb esetben kékhalálokkal, instabil működéssel szembesülsz, de ha ezzel futsz össze, deaktiválod a feloldott magot és visszaáll az eredeti helyzet.

Mennyire hatékony? A legtöbb esetben a rendszer és a játékok örülnek plusz egy magnak.

Mennyire lehet húzni? Ameddig bírja, ki kell tapasztalni.

2013. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ertem... es koszonom az infot :D

de meg arra lennek kivancsi, hogy mikor ki oldom a negyedik magot akkor be adja nekem a kek halalt de mit kenne tegyek h ne adja be?

2013. márc. 28. 14:12
 3/5 anti paladin ***** válasza:

Semmit. Azért tiltanak le magot mert a tesztelés során valami hibát találtak benne. Lehet ez bármilyen ritka, csak speciális körülmények között előidézhető hiba vagy valami komolyabb is, akkor is letiltják. Ezt nem lehet szoftveres úton kiküszöbölni.

Ha mázlid van akkor csak valami kisebb hibája van ami nem érinti a hétköznapi felhasználást.

2013. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ertem koszi :D
2013. márc. 28. 14:53
 5/5 A kérdező kommentje:

Na rajotem, hogy miert nem engedi az UNLOCK-elest....

Azert mert nincs eleg hutesem a processoron de majd kicserelem a hutest es akkor engedni fogja, hogy Unlock-eljem

2013. márc. 31. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!