Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van, hogy negyedik...

Miért van, hogy negyedik indításra indul el a gépem?

Figyelt kérdés
Néhány hete csak a negyedik indításra indul el a gépem. XP van rajta. Az első három indítás után csak fekete képernyő és a monitor ablak látható. A negyedik indítás után megy ameddig kikapcsolom. Gondolom nem azért, mert az egész tápellátást kikapcsolom. (A dugaljat is kikapcsolom.) Cseréltem már videokártyát (volt egy tartalék otthon) és teljesen szétszedtem, kitakarítottam. Kérlek benneteket, hogy mire tippeltek. Én sajnos igencsak az alaplapra gondolok.
2009. aug. 15. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kondikat fel van e valamelyik puposodva!!!!!Ugyanis nálam is ezt csinálta a gép és kiderült az egyik kondi elszált
2009. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Megnézem. Rosszul jönne egy alaplap csere. Már csak azért is, mert nekem négy IDE eszköz van csatlakoztatva és kislemez meghajtóm is van. A mostani alaplapokon csak egy IDE van és floppy meghajtó aljazat nincs.
2009. aug. 15. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
de lehet kevés neki a ménykü!mekkora tápod van?
2009. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Látszólag kicsi, 350W-os. De nem kínai gagyi, hanem angol táp. És van súlya is. Amikor vettem azt tudtam meg róla, hogy ez leadja azt a teljesítményt ami rá van írva, szemben a silány vackokkal.

Egyébként megnéztem a kondikat és olyan egyenes mindegyik alja mint a Nagy-Alföld.

Ma reggel kb a hatodik rúgásra indult.

2009. aug. 16. 08:55
 5/9 anonim ***** válasza:
figyi probáld meg ezeket nézd meg hogy a video karid rendesen le van e csavarva mozgasd meg és ugy nézd meg van e javulás a másik hogy tiszta szeszel megpucolod a nyákját a másik ötletem huz le minden felesleges meghajtot és ugy indisd el ugyanazt csinálja?
2009. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Megpróbálom.
2009. aug. 16. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
ha sikerül ird le :P kiváncsi vagyok mi a baja
2009. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam azokat amiket tanácsoltatok. Semmi változás nem történt. Továbbra is minden 4-5-ik indítás után bootol be. Persze beszéltem több általam nagyra becsült (és kevésbé) számítástechnikában járatos személlyel. Általában az a vélemény, hogy a lap a ludas. Sőt azt is mondták, hogy egyenlőre nehézkesen indul el, aztán később következne az, hogy működés közben kikapcsol és újra indul. Közben betöltés közben újra leáll és kék halál. Ezután újra lehet telepíteni. Szóval előbb-utóbb meg fog halni a szerkezet. Nem akarom megvárni a végső stádiumot. Hiszen a lapnak akkor is be kell kapcsolni, ha a procin kívül semmi nincs csatlakoztatva. Ekkor kiír egy néhány dolgot és kész. Nálam semmi nem jelenik meg a képernyőn. Már meg is rendeltem az új deszkát. A jövő héten szerelés és valszeg újra telepítés fog következni.
2009. aug. 20. 07:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicseréltem a lapot és minden jó. Az volt a baja amire gondoltam. Köszi mindenki tippjét.
2009. szept. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!