Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A 4 magos peocesszoroknál be...

A 4 magos peocesszoroknál be lehet állitani hogy a 4 mag közül mi mejikell foglalkozon és mejiket lehet szadon hagyni? Vagy magból 2 pihentettek vagy kikapcsolok?

Figyelt kérdés

Egy Q6600 as processzorom van de elég meleg ha nemis csinálok semmit a gépel akkoris 55 fokos deha játszok akkor 75 fokigis felmegy.

De hallotam hogy a 4 magos processzoroknál be lehet állitani hogyha mongyuk a 4 ből csak 2 magot szeretnék használni éssa 3 szabadon hagyon pihentettem hogy nelegyen nagya processzor terhellés,ijen beállitás valoban lázeik?Mejik programal lehet eztigy beállitani?

És azis belehet állitani hogy pl:2 magot játékokra hagyon a 3 dik magott az internetésre mega alklamazásokra éssa 3 diket pihentettem vagy leálltom?

Aki ismert ebben az ajánljon ijen programot.


2013. márc. 28. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Kezeli az magának a szálakat, hagyd békén. Ha melegszik meg vegyél rá egy normális hűtőt, de előbb egy nyelvtan könyvet.
2013. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csacsi2 ***** válasza:

Egyet értek vegyél rá hűtőt esetleg takarítsd ki a kosztól a hűtőbordát! Esetleg ha babrálva volt akkor rosszul lett a helyéretéve!


Vagy én elcserélem 1:1 -ben a

AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3100+ -ra az biztos nem fog melegedni!

2013. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!