Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem látja a Memóriát. Az...

Nem látja a Memóriát. Az alaplap, miért van ez?

Figyelt kérdés

Volt egyszer 3Gb memóriám, de egyszer takarítás után bekapcsolásnál csak sípolt egyet és vége.

Kivették a memóriát(arra hagyatkoztak, hogy az a hiba) és után tökéletesen ment.Viszont így csak 2Gb memóriám volt ami egy játékra kitalált konfighoz nem a legjobb.Gondoltam veszek még 2Gb-t.Mielőtt vettem volna, leteszteltem, hogy érzékeli-e a memóriát.A 2Gb-t kivettem és beraktam a másik slotba és még egy 512 est oda ahol a 2Gb volt.Mikor bekapcsoltam csak az 512mb-t látta a 2Gb-t nem.Kikapcsoltam és vissza cseréltem akkor meg csak a 2Gb-t látta.



2013. márc. 28. 19:02
 1/2 anonim válasza:
csá ha nem egy mhz-en futnak a ramok nem biztos hogy tudnak együtt dolgozni szal ha veszel még két gigát akkor ha lehet ugyan olyat mint ami benne volt
2013. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Üdv


Ott a RAM slot lesz a hibás.

2013. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!