Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a világ...

Elképzelhető, hogy a világ végéig fejlődni fog minden, megállás nélkül?

Figyelt kérdés

Mi volt itt még 10éve? Hú de jó P4 minden ez kemény nem lesz ennél, jobb meg medal of honor allied assault ,de kemény grafika, ennél se lesz jobb, max payne fúha, ut2003 ezeket semmi se fogja ütni. Most meg UT3 engine 2,4,6 magos PC proci. De semmi, mikor anno 2008ban megvettem a gépet és jött ki 1-2 gyilkos játék, azt hittem ennél nem lesz szebb semmi, far cry 3nál se hittem most, erre nézem PS4 Killzone, meg a WatchDogs, mindig fejlődik a játékok szépsége(sok esetben sajna játékmenet rovására is) , hiába hitted azt, hogy a jelenleginél nem lesz szebb, aztán látsz még gyönyörűbbet, és mikor visszanézed azt a játékot, amire azt mondtad előtte, hogy annál nem lesz szebb graf, azt mondod rá, hogy átlagos.

Meg telefonoknál is, 10éve még nokia3310, meg szürke kijelző , most meg ilyen android, olyan iOS, amolyan WP.


2013. márc. 28. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

> Elképzelhető, hogy a világ végéig fejlődni fog minden,

> megállás nélkül?

Mármint az emberiség létezésének végéig? Igen, elképzelhetőnek tartom.


> Hú de jó P4 minden ez kemény nem lesz ennél, jobb

Fél éve vettem egy asztali PC-t i3-2120-as processzorral, azonban bizonyos okokból most ismét a régi Pentium4-es gépemet használom. Prescott magos, 2.66GHz órajelű. Zabálja az áramot, fűti a szobát, és kib*szott nehézkes vele minden. Pedig emlékszem 9-10évvel ezelőtt, a 120MHz-es Pentium után milyen gyorsnak tűnt. :) Szóval igen, relatív a dolog.

No meg a szoftverek is "fejlődtek" azóta. Például 4-5 évvel ezelőtt simán le tudtam játszani vele egy Youtube videót a böngészőbe beépülő Flash Player-el. De azóta már "fejlesztettek rajta". Jelenleg ha meg akarok nézni egy Youtube videót, le kell töltenem az FLV fájlt és a VLC Player-el kell lejátszanom, mert a Flash Player-es beépülős videólejátszó lóf*szon meg sem mozdul a kép...


> erre nézem PS4 Killzone,

Az odab*sz! :)) Nagyot néztem.


> 10éve még nokia3310, meg szürke kijelző ,

> most meg ilyen android, olyan iOS, amolyan WP.

Igen, mindig azt hinné az ember, hogy már mindent feltaláltak, már nincs milyen funkciót fejleszteni, nincs hová fejlődni, ez a csúcs.

Érdemes például megnézned, hogyan képzelték el az 50-es években a jövőt. Egyáltalán nem olyan lett. :) Érdemes megfigyelni, mennyire nem tudtak elrugaszkodni a korra jellemző formatervezéstől (nagy kerek gombok, stb.). Úgy, ahogy most mi sem tudunk.

2013. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja , igen az emberiség létezésének végéig, először örökre- akartam írni, de hát úgy nem jó, mert úgyis vége lesz egyszer a "dalnak"
2013. márc. 28. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!