Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy meddig...

Honnan tudom, hogy meddig érvényes a garancia a laptopomra?

Figyelt kérdés
Nincsenek meg a papírjai,de azt tudom,hogy 2 év világgarancia van rá (asus) ami papírok nélkül is érvényes.Csak az a kérdés,hogy honnan tudom meg,hogy mikortól számolják a garancia idejét.A laptop alján ahol a sorozatszám van-ot6t van rajta egy dátum.Az lenne az?
2009. szept. 17. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek meg a papírjai akkor nincs garancia sem. Mivel bizonyítod hogy a laptopodnak van érvényes garancialevele?
2009. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A magyarországi asus szervíz adta azt az infot,hogy ha nincsenek papírok akkor is fogadják a szervízbe garanciálisan-gyártási szám alapján!!

A kérdés az,hogy honnan tudom,hogy mikortól érvényes rá a garancia?Ezt meg tudom nézni v.hol a gépen?

2009. szept. 17. 15:44
 3/3 Hintalow ***** válasza:

Amennyiben a szervíz gyáriszám alapján tudja azonosítani a garanciát, akkor bizonyára rendelkeznek ehhez egy adatbázissal a gyártótól, amiben benne van, hogy melyik gyáriszámú készüléknek mikortól él a garanciája. Ezt tőlük kell megkérdezni, mert az ilyenek általában nem publikusak, nem lehet neten csak úgy megnézni. (persze vannak kivételek is, az asust spec. nem tudom)

Hívd fel őket, megmondják.

2009. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!