Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy fórum...

Hogy lehet az hogy fórum regisztrációkor felismernek és bannolnak minden regisztráláskor?

Figyelt kérdés
Digi kábel netem van, dinamikus IP-vel, vagyis minden csatlakozáskor más IP-t látnak a fórumos moderátorok. Akkor hogy lehet az hogy 2 nap után bannolnak, annak ellenére hogy betartom a szabályokat? Létezik a diginél talán külső IP cím is ami fix?
2013. márc. 22. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, mindig változik az IP-d?
2013. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos mert a whatsmyip.com kiírja. Bár arra gondoltam hogy az ip változik de az ország és város azt ugyanúgy látható. Talán az alapján felismernek. Nem hinném hogy túl sok magyar regizik arra az amerikai oldalra. Ezt hogyan lehetne kivédeni? Proxyval is próbálkoztam és ip hide progikkal is de nem megy. Úgy látszik egy zseni hacker kell hozzá :-D
2013. márc. 22. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az országok, aminek az IP-d látszik (valós v. proxyn keresztüli) tiltólistán van.
2013. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de már kezdem unni hogy naponta kell új email cím, és új regisztráció.
2013. márc. 22. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves sütikből pl. megtudják mondani hogy te vagy megint.

Nem feltétlen böngésző, lehet flash cookie is.

Illetve, új IP -t kapsz, de egy szűk IP tartományon belül.

Tehát be tudják azonosítani, hogy ha .56 végződés helyet .73 -as jön regisztrálni, akkor lehet te vagy az, ha még a sütik nincsenek is.

2013. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A sütiket kitörlöm mindet. Az IP pedig általában teljesen más. Van mikor ilyen: 94.21.176.74, van mikor ilyen:

195.38.117.220

Csak arra tudok tippelni hogy a földrajzi helyet látják pl. a whatsmyip-n, és az ugye sose változik :-)

2013. márc. 22. 13:14
 7/9 A kérdező kommentje:
A flash cookie-t azt nem tudom. Az ellen lehet valamit tenni?
2013. márc. 22. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: mindig más a felhasználóneved? Email címed mindig ugyan az?vagy hasonló? születési dátum, stb stb...
2013. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden más. új email, felh név, jelszó, új ip. Úgyhogy nem értem hogy ismernek fel
2013. márc. 22. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!