PS3 vagy XboX 360?

Figyelt kérdés
Csak egy egyszerü indokolt választ kérnék.Kinect és hasonlók nélkül gondolom és csak az érdekel hogy a 2 közül melyik a jobb.

2013. márc. 19. 13:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Pedig tény, hogy az xbox live stabilabb.
2013. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#10.itt egy kis olvasni való hogy mennyi probléma van a PS3-nál a multis játékokkal kapcsolatban.

[link]

2013. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ilyet én is tudok adni neked:

[link]

....

mindennel van gond semmi sem tökéletes

2013. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Fölösleges erőlködnöd ha valamiben jobb az Xbox az pont a Live pláne a közösségi funkciók cross game chat játék közbeni chat videó chat stb..ezen kár vitatkozni pont ez a része gyenge a PS3-nak.Sőt ha megnézed az új PS4 kezelő felületét kísértetiesen hasonlít az Xbox Live-hoz szerinted véletlen?Szerintem nem.
2013. márc. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jó tapaszalatom van az Xbox 360 (slim 250gb) -om al. 4 hónapos a gép (ebből 1 hónap a MS repair centerben ) Először elküldtem , mert ugye meghibásodott és visszaküldték hibásan (kaptam egy papírt ,hogy megjavították) elküldtem másodszor is (ismét kaptam egy papírt ,hogy nem volt semmi baja , pedig a probléma még mindíg fennált) és most küldtem el harmadszor , elméletileg új konzolt kapok , de csak jövőhét kedden jön meg a futár a csomaggal.
2013. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezeket a hozzászólásokat is segíthet a döntésben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2013. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
8%
Nehogy Xbox360 legyen. Art ássa el magát. Egy szar. Ps3 sokkal jobb, erősen
2013. márc. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mikor fikáztam a live-ot?

Azt mondtam a PSN-en lehet lagmentesen játszani.

2013. márc. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15. válaszoló vagyok : Most érkezett meg a konzolom (újat kaptam , nem javították) Teljes mértékben működik , semmi gond vele (néha fagy , de ez minden konzollal előfordul)
2013. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha felmásolod a HDD-re a játékokat akkor nem nagyon fog laggolni max:3-4 játéknál PL:Skyrim,Fallout3 és New Vegas ezek amúgy is nagyon komplex játékok.A többinél nálam nem igazán volt laggolás pedig az én Xbox360-am lassan 5 éves.
2013. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!