PS3 vagy XboX 360?

Figyelt kérdés
Csak egy egyszerü indokolt választ kérnék.Kinect és hasonlók nélkül gondolom és csak az érdekel hogy a 2 közül melyik a jobb.

2013. márc. 19. 13:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Xbox

Egyszerű indok: mert.

2013. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, már itt van a sarkon a következő generáció, elvileg év végéig befut mindkettő.
2013. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

PS3: mert sajt.

Bonyolultabban: BD olvasó, ingyen multi. Sok játék.

2013. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nekem a szivem az xbox felé húz de a fizetős multi az kicsit gond. De ha már xboxot vennék akkor csak kinectel akarok: [link]


De azon is gondolkoztam hogy várjam meg a xbox 720-at vagy a ps4-et ha már kapható

2013. márc. 19. 14:15
 5/20 anonim ***** válasza:
nekem m1 milyet veszel de az 500 hasonló kérdésből nem tudtad volna kiválasztani hogy mi kell? ki kell írni újra?
2013. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem nagyon.

A lustaság erősebb a gravitációnál.

2013. márc. 19. 14:26
 7/20 anonim ***** válasza:
A next gen konzoloknál az lesz az igazi probléma hogy eleinte kevés játék lesz hozzájuk és ki tudja milyen áron.A régi konzolok is 1-2 évig biztosan támogatottak lesznek.Úgy hogy simán megéri megvenni valamelyiket.Addig a next gen konzoloknál is kicsit bővülni fog a játék felhozatal.
2013. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A Live nem földhöz vágós dolog havi 600-700Ft-ra jön ki amúgy sem multizol minden nap.Ha van egy olyan játék amivel co-op-ban vagy multival tolnád veszel 3 hónapos Gold-ot és annyi.Amúgy is csak ez a része fiztős Gold nélkül is tudsz demo-kat és játékokat stb... letölteni és mindegy hogy a világ melyik részén él az illető lagg mentesen tolhatjátok a multit ami a PS3-nál nem mondható el.
2013. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ok.

Akkor veszek egy új tv-t és utána xbox kinectet

2013. márc. 19. 18:50
 10/20 anonim ***** válasza:

Mi bajod van? idézem:

mindegy hogy a világ melyik részén él az illető lagg mentesen tolhatjátok a multit ami a PS3-nál nem mondható el.

Nem tudom lehet gyenge a neted vagy mi de én ps3-mon lag mentesen tudok játszani.

És ott is mindegy, hogy a világ melyik részén él az illető én legutóbb például japánokkal játszottam(egy szót se értettem de nem ez a lényeg).

2013. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!