Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki probáltam a Windows 8at és...

Ki probáltam a Windows 8at és hát elég sz*r és nem lehetne úgy feltepíteni vissza a Windows 7et hogy csinálok egy lemezt és elínditom a telepítőt és oda telepítem fel mindezt cd dvd usb nélkül?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi nem tetszik benne?
2013. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert az operációs rendszereket úgy készítik, hogy fejlettebre cserélhesd, ne gagyibbra. Vagy barátkozz meg vele (nekem pl. kifejezetten ez tetszik), vagy le kell formáznod a hdd-t, de akkor minden fájlod elvész.
2013. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

kell egy ures particiot csinalni ,oda lehet menteni ,majd telepiteni es visszamasolni a mentett dolgokat


ps:a win 8 tenyleg xar

2013. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát kár, az nem tetszik benne hogy vannak olyan programok és játékok ami nem kompatibilis és sehogy sem indul és jobban tetszik a windows 7
2013. márc. 16. 11:45
 5/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom
2013. márc. 16. 11:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszett a win8.

Már a legelején, az sem, hogy be kell jelentkezni minden bekapcsolás után.

Magukkal a csempékkel még megbarátkoztam valahogy, de a Start menü hiánya miatt állandóan keresnem kellett, mit hol találok.

Kompatibilitási gondjaim is voltak: vírusirtó ami win7-en ment , win8-on nem akart települni. Hiába állítottam a kompatibilitást win7-re, xp-re, stb. Pár játék sem települt fel pont erre hivatkozva.

Két napig elkínlódtam vele, aztán töröltem, ost ismét win7-et használok.

2013. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Már a legelején, az sem, hogy be kell jelentkezni minden bekapcsolás után."

Mindenre van megoldás:

[link]


A csempék pedig a start menü "helyett" vannak.

Olyan szempontból még jobb is, mint a start menü volt, mivel kedvedre pakolhatsz be oda bármit (vagy vehetsz le), átrendezheted, sőt még alkalmazásokat is tehetsz rá.



A kompatibilitási gondok érdekesek, alapjába véve szinte teljesen ugyan az az alaprendszer, mint a Win7 volt.

Nálam eddig semmi ilyen gond nem jelentkezett, pedig még egy dos-os cuccot is kellett futtatnom és pár igen régi programot.


Eleinte én is úgy álltam neki, hogy ez nem lesz túl jó, de vettem a fáradtságot és utána néztem pár dolognak a rendszerrel kapcsolatban.

A legtöbben azért szidják a Win8-at, mert nem tudták megfelelően kezelni, mert lusták voltak próbálgatni és hamar feladták. Ha valaki 1-2 hétig használja, akkor szerintem már nem fog akarni visszaállni a Win7-re.

2013. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

utolso:


Ha valaki 1-2 hétig használja, akkor szerintem már nem fog akarni visszaállni a Win7-re.


:-)))


nem is alltam win7-re ,hanem linux mint-re ;-))))))))

2013. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

A legtöbben azért szidják a Win8-at, mert nem tudták megfelelően kezelni, mert lusták voltak próbálgatni és hamar feladták.


azert ne maaar:


8gb maxell pendrive-t alapbol nem tamogatja ...analog tv tuner kartyarol nem is beszelek


nem kellene altalanositani , azert mert neked tetszik!!

2013. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elég szépen elterelődött a téma
2013. márc. 23. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!