Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért merül le mindig a telóm?...

Mért merül le mindig a telóm? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy sony xperia x10 mini pro-m és mindig le merül, tegnap este 8kor tettem fel töltőre és hajnali 5kor meg ki húztam,és reggel 9kor kikapcsolt mert nagyon lemerült,nem is játszottam hanem aludtam egész végig. mért van ez

2013. márc. 14. 06:09
 1/5 DaniKacsa :P ***** válasza:
Cserelj aksit!
2013. márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy esetleg tudom ajánlani a task managert és a CPU Spy nevű programot,amivel meg tudod nézni,hogy esetleg pörgeti-e valami a procit.
2013. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vagra Ádám ***** válasza:
Szar a telód vegyél Xperia z-t
2013. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első kettőnek köszi a választ :) utolsó: 1 hete vettem,még nem nagyon akarok újat :-)
2013. márc. 14. 13:39
 5/5 DaniKacsa :P ***** válasza:
Azt nem mondtad, meg szinte zsir uj telorol van szo. Akkor ne cserelj akksit! #2 igaza van lehet valami szutyok app huzza az aksidat ha kell ha nem.
2013. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!