Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a Crysis 1...

Miért van az hogy a Crysis 1 gyakran beszaggat a Cryis 2-t meg viszi maxon szaggatás nélkül?

Figyelt kérdés

Mind kettő játék maxon van csak nem értem, hogy miért szaggat a Cryis 1 amikor a 2nek jobb grafikája van.

Levan patchelve amúgy.


vga: sapphire radeon hd 7850 2gb

cpu: amd fx 6100

ram: 6gb ddr3

táp: fsp heva 500w


köszönöm előre is a válaszokat!



2013. márc. 11. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egynek maxra húzva nagyon durva gépigénye van, szerintem még szebb is. A 2-t DX11 módban játszod? HD texture pack fent van? Mert úgy azért az is durva.
2013. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Crysis 1-nek very high-on egy kis élsimivel igen komoly gépigénye volt, ami sztem még ma sem gyenge. A Crysis 2 alapból nem volt olyan durva gépigényű, de később a DX11 és nagy felbontású textúra pack-kal illetve az 1.9 patch-től az Ultra grafikával igen szépen megdurvult a gépigénye annak is.

Majd lehet, hogy rákukkolok én is (nagyon hasonló konfigom van: FX-6300 @4GHz, HD7850 2GB, 8GB RAM), kíváncsi vagyok, hogy ezzel a vassal, hogyan fut a játék. :)

A Crysis 1 nagy gépigényét okozhatja a nagyobb terep (szerintem a kettőben sokkal kisebbek a pályák) és a rombolhatóbb környezet is lehet, hogy nagyobb erőforrás igényű grafikus motort eredményezett. De ez csak tipp...

2013. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. márc. 12. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!