Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Indításkor lassú gép!?

Indításkor lassú gép!?

Figyelt kérdés
Noss az a problémám...., hogy amikor a gép bekapcsol akkor nagyon lassú... otthagyom egy 10-15 percre akkor utána semmi gond megy jól.. gyors... már mindent megpróbáltam.. kikapcsoltam az automatikusan induló programokat, ccleaner stb... MI lehet a gond? Kérlek segítsetek!
2013. márc. 10. 19:22
 1/5 detronic ***** válasza:

Erre csak a gép előtt lehetne rájönni. Próbáld csökkentett módban is indítani. Volt valami startup otimizer program ami kiírta mi mennyi időt vesz igénybe bootoláskor, de nem emléxem a nevére.

Lehet csak újratelepítés oldja majd meg....

2013. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh igen azt elfelejtettem leírni.. csökkentett módban max 2 másodperc a betültés
2013. márc. 11. 14:07
 3/5 detronic ***** válasza:

Akkor lehet valamelyik hardverkezelő, driver a hibás. Vagy valamelyik induló folyamat a hibás.

Jó lenne ha emlékeznél mikortól lassult be, mit telepítettél akkor.

Érdemes a vírusirtót megnézni. Az induló folyamatokból letiltani ami nem szükséges. Kicsit macerás de rá lehet jönni.

2013. márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy driver cserével helyre jöhet.
2013. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!