Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miér ilyen lassú a gépem...

Miér ilyen lassú a gépem indításkor?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a gépem nagyon lassú.Pl meg akarom nyitni a sajátgépet,ráklikkelek,2-3 perc mire beadja.A feladatkezelőt meg szoktam nyitni,és ahol kiirja h milyen exék futnak ott nézegettem,és mindig van ott olyan hogy divix update,google update.Ezeket be szoktam zárni és máris működik a gép.A hálózatot se adja be amíg ezek futnak,bezárom egyből beadja azt is.Ezek lehetnek a bajok,vagy valami más?
2011. júl. 12. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy milyen rendszert használsz. Amúgy igen, jól sejted. Ezeknek az oka 90%-ban a startoláskor elinduló alkalmazások az okai. Rengeteg program berakja magát az indítópultba, hogy rögtön indulni tudjon, amikor a vindóz betöltődött. Ezeket az msconfigban ki tudod lőni. Futtatásba beírod hogy msconfig és enter és ott az autmatikus indítás fülön. De vigyázz, mert van közöttük néhány olyan program is ami rendszerösszetevő, vagy a vírusírtó része. Ezeket nem szabad kilőni. Szóval csak azok mellől vedd ki a pipát, amelyikben biztos, vagy hogy nem fontos szoftver. Ha nem tudod mihez tartozik, írd be a google-ba az exe fájl nevét és valószínűleg találsz rá leírást, ha tudsz egy kicsit angolul.

Sok sikert!

2011. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kiszedtem a lényegtelen dolgokat és már indul rendesen.:)

2011. júl. 12. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!