Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor a the sims 2 megnyitott...

Amikor a the sims 2 megnyitottunk vár az üzletet leakarnám tölteni akkor mindig, azt írja ki hogy, "Érvénytelen menüleíró" Elmondanátok, hogy ez mégis mit jelent, és hogy mit kellene, csinálnom? Pls.

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 13:04
 1/3 bri11 válasza:

Szerintem nem érdemes letölteni a netről játékot (saját vélemény,és ez alatt csak a simsekre célzok...).

Barátnőm a Sims 2 Házi kedvenceket szerette volna letölteni (mert csinált valami rosszat,és azt mondta az anyukája,hogy nem veszi meg...) és a gépe bekapott valami komoly vírust (talán a tróját?Nem biztos...) és háát...Eléggé elromlott,ezt nekem mesélte.

Szerintem kezdj el gyűjteni rá,vagy valami és ha arra kerül sor megveszed.Én a Sims 3 Évszakokra gyűjtöttem,és tessék,kb. 2 hete vettem meg :)

2013. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál,de sikerült megoldani.Úgy hogy,beindítottam az Goggle chorme-t és,onnan letöltöttem,és úgy sikerült.:)
2013. márc. 7. 09:09
 3/3 bri11 válasza:
Akkor ügyes vagy :D
2013. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!