Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes még beruházni Xbox...

Érdemes még beruházni Xbox 360-ra vagy Ps3-ra? És ha igen akkor melyik jobb minőségileg?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha lehetne én tuti PS3-at vennék. Jobb hardver (BD olvasó), ingyen multi, sok sok játék. Hogy miért nem várok a PS4-re? Mert arra az első időszakokban még kevesebb játék lesz és igazából én játszani szeretnék nem a haveroknál villogni, hogy ezt mag ezt rendeltem előre és már kijátszottam és hasonlók.
2013. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
PS3 +1
2013. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megéri, a kettő közül inkább PS3, bár az X360 sem olyan rossz.

PS4 és next gen Xbox is valószínűleg év végére kijön, ennek ellenére mégis megéri beruházni a jelenlegi generációra.

Megjelenésekor minimum 100000 lesz a konzol, de talán 150-hez még közelebb lesz, pláne itthon.

Ehhez képest egy 500 gigás PS3-mat kb féláron meg tudod venni, és van már rá több ezer játék.

PS4-re jelenleg úgy néz ki lesz egy Killzone, Watchdog (ami PS3-ra is jön), Diablo 3 (szintén PS3-ra is), Witness, Infamous, Knack, hirtelen ennyi jut eszembe, ami azért nem olyan sok. Igaz, hogy még van vagy 10 hónap megjelenésig, miközben E3 is lesz, tehát még pár játékot valószínűleg bejelentenek, de a PS3 játékfelhozatalához képest sehol nincs, persze ez nem csoda, PS3 már 6 éves.


Illetve PS4-et megveheted 2-3 év múlva is, amikor tele lesz játékkal, a legtöbb PS3 játékot ami érdekel addigra már talán végigvitted (bár nekem 3 éve van PS3-mam, és még közel sem tudtam annyi játékkal játszani, amennyivel szerettem volna, szóval ez nem biztos), és már olcsóbb is lesz a PS4, talán lesz addigra egy slim változata is.


Illetve ha a PS4 minden PS3 játékot vinne, akkor azt mondom felesleges venni PS3-mat, hisz akkor két konzolt kapsz egyben (plusz az összes korábbi PS konzolt is), de úgy néz ki nem nagyon fogja vinni a korábbi játékokat, csak amit ők megcsinálnak hogy streamelni lehessen.

2013. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Előzőkel nem értek egyet! Ízlések és pofonok én xbox360 slim (250gb) vettem a múlt szombaton mert az tetszett és nem bántam meg ha ki is jön a next gen min 17-19k ft lesz egy játék rájuk.Ha nem vagy nagy gran turismo fan vagy nem néznél bd filmeket a ps-en akkor inkább vegyél egy boxot!

(mindjárt húrógnak le , hogy fizetős a multi! jelzem le osztva havi 600 ft kb. ) Igazából szimpátia alapján kell választani. ps-en sincs annyival több exkluziv game

2013. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Azzal semmi baj, ha neked az Xbox jön be, viszont hülyeségeket beszélsz.

PS-re nincs sokkal több exkluzív?

Xbox nagyjából egy Halo-ból áll és kész (persze ez túlzás, ott van még a Gears of War, Forza meg Alan Wake, bár utóbbi PC-re is van), PS-re kicsit hosszabb a lista:

Uncharted, Killzone, Heavy Rain, Beyond, Metal Gear Solid 4, God of War, The Last of Us, Infamous, LittleBigPlanet, Gran Turismo, és akkor ezek csak a legismertebbek, de már ez is jóval több, és akkor van még millió AAA játék, csak nem annyira ismertek, vagy legalábbis nincs akkora visszhangjuk (Warhawk, Starhawk, Demon's Soul, Ratchet & Clank, Motorstorm, stb).

És a PSN-es játékokról még nem is beszéltem, amik hiába csak 5-10 dollárba kerülnek általában, és lemezen sem jelennek meg, de szintén zseniális játékok, fl0w, Flower, Journey, Dead Nation, stb.


Nem az Xbox-ot akarom fikázni, szerintem is mindenki azzal játsszon, ami bejön neki, de még hogy a PS-nek nincs sokkal több exkluzív játéka...

Elég megnézni egy ilyen videót:

http://www.youtube.com/watch?v=mdWkKKSckNk


Microsoft nem tudna egy ilyet készíteni, mert van egy Master Chief, és kész (oké, pár multiplatfrom játékos karakter is van a reklámba, de a többség exkluzív).


PS-re meg van egy opcionális fizetős szolgáltatás, lebontva kb havi 1000 forint, és millió ingyen játékot kapsz érte, sokkal jobban megéri.

2013. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na legalább 2 napja nem volt feltéve ez a kérdés, ideje volt (Y).
2013. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És még jó pár évig jönnek jó exclusive-ok.(Kingdom Hearts)
2013. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy a Blu-ray olvasó nem a filmek miatt fontos.

Hanem amik kijönnek játékok.

A legtöbb PS3 exclusive rá se fért volna a DVD lemezre.

2013. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

PS3:

- Ingyen multi

- Több japán game


Xbox:

- Legtöbb multiplatformos gamenak szebb a grafikája

- Flasht hamar megoldják XD

2013. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!