Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az xbox360 mennyivel jobb...

Az xbox360 mennyivel jobb mint egy pc?

Figyelt kérdés
Játékélmény ,irányítás stb.

2012. dec. 31. 15:35
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Attól függ mivel játszol, vannak játékok amik kimondottan jók controllerrel és vannak amik nem. (pld egy assasins creeed jó lehet de egy normális rpg tl vagy fps-től személy szerint agyfaszt kapok)

Játékélményben szerintem abszolute nem jobb és nem is rosszabb nyilvánvalóan kevesebbet tud mint egy pc viszint egyszerűbb is a kezelése.

2012. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:

Játékélmény: azok a játékok amiket Xbox360-ra kiadnak teljes mértékben hibátlanul futnak, szép grafikával, mindenféle regisztrációs probléma nélkül, csak berakod a lemezt és élvezheted is. Jókat lehet rajta szórakozni, mivel sok multiplayer játék van a piacon.


Irányítás: az FPS játékoknak szörnyű az irányítása, de meglehet szokni, az autós, repülős és MMO játékokat meg erre találták ki


Egy PC értelem szerűen többet tud, de az lassabban kezeli a játékot, nem kötheted olyan egyszerűen TV-re és magaddal sem viheted csak úgy

2012. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

off repülős (hát nem a szimulátorokra gondolsz gondolom)

mmo remek és szép csak kérdés mégis milyen mmo

stratégiák rpg-k fps-ek kiesnek szvsz

verekedős, sportjátékokhoz és tps-ek nagy többségéhez viszont tényleg jó

2012. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem az xboxnál sokkal nagyobb a játékélmény. és igaz hogy a pc többet tud szerintem az xbox a jobb.
2013. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!