Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyivel jobb egy Mac egy...

Mennyivel jobb egy Mac egy jobb Windows-os gépnél?

Figyelt kérdés
Egyetemistaként, aki rengeteg dolgozatot készít, valamint TV- és filmnézésre is használja a laptopját, jobban megéri-e egy két- vagy négymagos Mac vásárlása egy ugyanilyen konfigurációjú Dell, vagy hasonló gépnél? Persze úgy, hogy levesszük róla a hype-ot.

2012. okt. 14. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyire kell akkor tök mindegy hogy melyiket választod
2012. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És akkor kinek érdemes egyébként? Akinek nincs jobb dologra a pénzét költenie?
2012. okt. 14. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan.

Ez ugyan az, hogy Ferrarit minek vesz az ember? (Bár példának ez annyira nem pontos, mert a Apple gépek csak drágák és nem jobbak, ellenben egy Ferrari talán egy kicsit jobb/tartósabb mint egy átlag autó.)


Nem éri meg, semmivel sem jobb, sőt.

Azonos árért SOKKAL jobb gépet tudsz venni. (Akár olcsóbban is már tudsz erősebbet.)

2012. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pl. Dell Inspiron 5520? :)
2012. okt. 14. 23:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem jobb egy Mac, csak más. Ilyen felhasználási területre viszont nagyon nem éri meg megvenni. Pláne, hogy a nagyvonalúan "Windows-os" gépnek nevezett PC/notebook jóval olcsóbb és mivel a felhasználási körből kiindulva még a Windows sem fontos, még tovább olcsósítható.
2012. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Linux-szal nem kínlódnék, azért írtam, hogy Wondows-os PC. ;)
2012. okt. 14. 23:26
 7/11 algopirin ***** válasza:
51%

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..


Részemről teljesen egyetértek ezekkel és a lényeg is benn e van...

2012. okt. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Linux-szal nem kínlódnék"


Nem kell azzal kínlódni és sok téren messze sokkal jobb, mint akár a Mac OS akár a Windows.

2012. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: de azért kell egy szint, mire ezt meglátod és nem csak azt, hogy "ez a sz*r már megint nem megy" :)
2012. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 algopirin ***** válasza:

Linux azért még mindig nem való "átlag usernek" nem is hiszem valaha is eljut egy olyan szintre.

Sokat használtam én is, szégyellem is bevallani de mióta stabil a 7es win azóta elő se szedtem, igazából nem kell nincs mire, előtte se kellett igazából de mint alternatíva mindig is érdekelt de "mezi usernek" azért sose ajánlottam volna mert nem neki való, lehet szidni a windowst de ha jó vas van alatta normális kezekben semmi baja működik teszi a dolgát, otthonra meg pláne játékra, internetre, dolgozni ha nincs szétbarmolva a user által mert birka teljesen megbízható....szerintem

2012. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!