Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom visszaállítani a...

Nem tudom visszaállítani a google-t? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Google a kezdőlapom, egyik napról a másikra fel lett nagyítva az egész google kezdőlap a keresési szöveg méretével együtt, de a jobb alsó sarokban a nagyítási méretnél mindíg 100% van ki írva, tehát nem értem mi van. Golyózik tőle a szemem :D Segítség :D
2009. szept. 10. 04:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyomd mega ctrl billentyut es az egeren a gorgot mozgasd es akkor helyretudod allitani a megfelelo meretre, remelem segitettem:)
2009. szept. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, még mindíg nem jó :(
2009. szept. 10. 12:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha azt csinálom, amit mondtál, akkor minden honlap mérete változik, nekem minden tökéletes méretű, akárhova lépek fel, jó a méret, kikéve a google, és annak is inkább a keresési mezőben a betűmérettel van a gond...
2009. szept. 10. 13:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? Firefox vagy IE?
2009. szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Firefox-ban: Firefox Start Google, jobb oldalon Beállítások. Menűsorban Eszközök/Beállítások/Tartalom/Alapértelmezett betű
2009. szept. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Internet Explorer :(:(:( de azért megpróbálom, köszönöm szépen, a szemem világát mentitek meg ha sikerül :D
2009. szept. 11. 01:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Rendszergazdai fiók: töltsd és telepitsd a Mozilla Firefox 3.5.3-at innen: [link]

Garantáltan nem fogja tönkretenni a szemedet. Az IE nem biztonságos és rengeteg hibája van.

2009. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok firefoxot.... nekem jó Az IE.... De most hallottam több embertől, hogy mindenkinek nagyobb lett a google kezdőlapja :D:D:D
2009. szept. 13. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Firefox-ban nekem ugyanakkora, mint volt.
2009. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ctrl+0?
2010. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!