Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen táblagépet ajánlatok?

Milyen táblagépet ajánlatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy táblagépet.Én a operációs rendszernek az androidost gondoltam mert nem használtam még ios-t.A márka pedig amit néztem az Samsung Xperia vagy Apple. Ezen a téren nem vagyok tájékozódott szóval mi a 3G 4G.:) Körülbelül 16GB vagy 32 GB jöhet szóba.Gyors legyen stb. Lehet furi hogy ennyi mindent írok csak akik ebben profibbak és értik tudnának segíteni. Az ár kb. 180 000 mehet. Köszönöm előre is.
2013. febr. 18. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
180K? Ne haragudj, de ennyiért hü... hű de nem éri meg táblagépet venni. Ha Android, akkor egy Galaxy Tab 2, ha Apple, akkor egy iPAD mini.
2013. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ömmm úgy vagyunk hogyha már többet ki adunk többet de akkor sokáig is bírja
2013. febr. 19. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja tovább bírni, elavul ez is, persze kidobni akkor sem kell. Ha ennyit szánsz rá, akkor egy retinás iPAD 4 kell neked. Már csak azt kell eldöntened, hogy hány GB kell, és kell-e 3G.
2013. febr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az Appel néztem csak a pff Operációs rendszere zárt.És mivel sohasem használtam apple-t ezért félek tőle be kell hogy valljam.
2013. febr. 23. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Mire kell alapvetően? Nekem iPAD 2 van, és szeretem, de csak netezem rajta elalvás előtt, a feleségem meg játszik vele. Erre jó. Egyéb almás cuccom nincs és nem is volt, és nem is akarok (legfeljebb majd egy újabbat).
2013. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Filmet nézni jó lenne facebook-ozni is például rajta.Játékot le lehessen tölteni. Most ezek amik így eszembe jutottak hirtelen.
2013. febr. 24. 13:45
 7/7 anonim válasza:
Erre jó egy samsung galaxy tab 2 10.1 is!
2013. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!