Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a gépet szeretném megvásár...

Ezt a gépet szeretném megvásárolni szülinapomra "imperium core i5 HD PC", szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Nagyon sok foromut olvastam erről a gépről de mindenhol csak a rosszat halottam róla... ennek ellenére szerintem egy tökéletes gép ennyiért (csak ennyim van PC-re) ilyen videókártyával és processzorral alaplappal és Ram-al szinte maga az álom, az érdekellne hogy ha már esteleg van tapasztalat vagy valami akkor osszátok meg velem, natehát, az érdekellne hogy egy magas kategóriályú játékot hogyan vinne? (multiban illetve single-ben) (mondjuk Battlefield 3 1920x1080 multiplayer) ???

[link]

[link]

(ez egy naon jó videókártya "nvidia geforce gtx 650 2gb")

KÉRLEK SEGITSETEK!


2013. febr. 18. 16:27
1 2 3
 21/29 Rasta Joint ***** válasza:
Mindegy melyiket konfigurálod át. Azonban azok közül amit írtam, nem mindet találod meg összerakóban, szóval azt javaslom válaszd ki a keresőből, tedd egyesével őket kosárba és rendeld meg úgy. Ha szeretnél összeszerelés, azt írd a megjegyzésbe:) Valamint tudtommal megkapod a dobozokat és a tartozékokat.
2013. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
köszönöm, szerinted a "kérek tesztelést +1nap szállitási idő" az hasznos vagy nem? o.O
2013. febr. 20. 13:58
 23/29 A kérdező kommentje:
SSD-t azt kell hozzá venni? vagy az abban a konfigban benne van amit adtál? és ha igen, melyik alkatrészben? o.O
2013. febr. 20. 14:30
 24/29 anonim ***** válasza:
A Rasta féle konfigban nincs SSD, de nem is létszükséglet, pláne egy 150K-s gépbe...
2013. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

hogyhogy nem szükséges? o.O anélkül müködik a számitógép?

(bocsássatok meg, de én csak szoftveresen értek a gépekhez)

és a 150.000ft-os gép-el mire céloztál? az sok vagy kevés az ssd-hez? és ha már itt tartunk az SSD mire jó? o.O

2013. febr. 20. 19:06
 26/29 Rasta Joint ***** válasza:
Az SSD egy adattároló, úgy, mint a merevlemez, csak ez gyorsabb, és halkabb, mivel nincs benne mozgó alkatrész. Működik nélküle a gép, ha van mellette merevlemez(és amit írtam, abban van). Egy 150 ezer forintos, játékra szánt gépbe egyáltalán nem elengedhetetlen, mivel elég drága(64GB-s olyan 15-20 ezer forinttól kezdődik) és több FPS-t nem hoz, "csak" annyi, hogy gyorsabban tölti be a rendszert(ha ez a rendszer partíció) és a programokat. De mivel ilyen drága és beletennéd egy 150 ezres gépbe, akkor az a játékhoz fontosabb alkatrészek kárára menne(pl: processzor vagy videokártya). Leegyszerűsítve, egy 150 ezres árkategóriájú, játékos gépbe nem éri meg SSD-t venni.200-250 ezres gépbe már simán bele lehet rakni, mivel ebben az árkategóriában már olyan alkatrészek vannak, amik mellett nem megy a teljesítmény rovására az SSD megvétele.
2013. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ennél jobban én sem tudtam volna megfogalmazni, pont erre gondoltam...
2013. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ezáltal gondolom az SSD sokkal gyorsabban dolgoz fel adatokat, és az segithet vagy változthathat valamin ha a windows-t az SSD-re telepitik? o.O
2013. febr. 21. 11:17
 29/29 anonim ***** válasza:
Igen. Sokkal gyorsabban betölt a rendszer és gyorsabb is lesz de már a Konfigos gyerek elmondta hogy mivel neked játékra kell a játékhoz szükséges alkatrészek gyengébbek kerülnek bele mert a határ 150k és így a játékaid "FPS-ei bánják meg"
2013. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!