Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a gépet szeretném megvásár...

Ezt a gépet szeretném megvásárolni szülinapomra "imperium core i5 HD PC", szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Nagyon sok foromut olvastam erről a gépről de mindenhol csak a rosszat halottam róla... ennek ellenére szerintem egy tökéletes gép ennyiért (csak ennyim van PC-re) ilyen videókártyával és processzorral alaplappal és Ram-al szinte maga az álom, az érdekellne hogy ha már esteleg van tapasztalat vagy valami akkor osszátok meg velem, natehát, az érdekellne hogy egy magas kategóriályú játékot hogyan vinne? (multiban illetve single-ben) (mondjuk Battlefield 3 1920x1080 multiplayer) ???

[link]

[link]

(ez egy naon jó videókártya "nvidia geforce gtx 650 2gb")

KÉRLEK SEGITSETEK!


2013. febr. 18. 16:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok foromut olvastam erről a gépről de mindenhol csak a rosszat halottam róla... ennek ellenére szerintem egy tökéletes gép ennyiért"

Akkor a boldog tulajdonosa lehetsz egy sz@r konfignak.

2013. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

de miért sz@r konfig?

mert nem futna rendesen magas beállitások melett a játékok?

vagy mert ennyi pénzért van amiből visszakéne venni és van amihez több kéne? vagy miért? kérlek szépen ird le, mert különben nem leszek okosabb :S

2013. febr. 18. 16:59
 3/29 A kérdező kommentje:
Meg sokan mondják hogy ebben a konfigban a videókártya tól gyenge a CPU-hoz.....de néztem youtube-on videókat mikor például battlefield 3-ban 1920x180 ultra settings-ben 35FPS-el játszanak multiban? akkor most hogy van ez? :O
2013. febr. 18. 17:13
 4/29 anonim ***** válasza:

Nézzük.


1. Csak azt írjuk, hogy előre összerakott gépet NE VEGYÉL, de ha téged ez tesz boldoggá vedd meg. Az hogy csak ennyi pénzed van, pláne azt jelentené, hogy ne egy ilyen aránytalan gépet vegyél.


2. Egy "közepes" gépbe teljesen felesleges a 8 GB RAM. Fele elég és ugyan ez elmondható a VRAM-ra is.


3. Nagy húzás ezt a VGA-t összehasonlítani egy jóval gyengébbel és régebbivel és mindjárt látszik, hogy ez a VGA mennyivel jobb, ja csak ennyi pénzért lenne jobb is.


150K-ért a hozzáértők összeraknak neked egy másik gépet, ami jobban teljesít ugyanennyi pénzért, de ha te ragaszkodsz álmaid gépéhez, hát legyen...

2013. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez már rendes válasz volt, tehát ha jól értem azt mondod hogy a videókártyával semmi gond és jó csak ennyiért lenne jobb is? o.O a RAM-ra viszont szükségem van mert ez egy szerver gép ként is menni fog... + játék + letöltés + feltöltés + böngészés + chat + stb....
2013. febr. 18. 17:24
 6/29 anonim ***** válasza:
A legtöbb összerakott gép ott bukik el, hogy nincs arányban a VGA a CPU-val, tehát az egyik mindig jóval jobb, minta másik. Na ez nem egy jó ötlet, mert akkor az erősebb hardvert potyára veszed meg. Valószínűleg itt is erről van szó, ezt onnan gondolom, hogy ezekbe a gépekbe raktáron maradt cuccokat raknak bele és az ritkán jó...
2013. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Rasta Joint ***** válasza:

Ne vedd meg ezt a gépet, ha nem akarsz mellényúlni. Egyszerűen nem éri meg, ebből az árból játékra SOKKAL jobbat össze lehet rakni, előre összerakott gépet meg amúgy se éri meg venni az esetek 99%-ban. Tessék, ezt a gépet ipon.hu-ról írtam össze, de játékra fényévekkel jobb:


Alaplap: ASROCK 970DE3/U3S3

CPU: AMD FX-6300 3.50GHz BOX Black Edition

RAM: KINGSTON 4096MB DDR3 1600MHz

VGA: SAPPHIRE 11199-19-20G HD7870 2GB GDDR5 GHZ EDITION PCIE

HDD: HGST 500GB 7K1000.C 7200rpm 16MB SATA2 HDS721050CLA362

ODD: SAMSUNG SH-224BB/BEBE Fekete OEM

Ház: THERMALTAKE VL80001W2ZD V3 Black Edition

Táp: CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W OEM


Összesen: 152.094 Ft


Ebben az összeállításban egy HD7870 videokártya van, amit nem lehet egy lapon említeni egy GTX 650-nel, mert a HD7870 annyival erősebb, ezáltal játékra is sokkal jobb az összeállítás.

2013. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem. Előző kolléga sok gépet összerakott már és ha ő azt mondja, hogy ez sokkal jobb akkor el is hiheted neki...
2013. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, de az még érdekellne (mert mindenki azt mondja hogy előre összerakott gépet ne vegyek, úgyhogy nem is fogok) hogy a Saphire HD 7870 2GB-és videókártya az kompatibilis a Directx 11-el ugye? meg hogy például egy battlefield 3-at milyen beállitásokkal hány FPS-el vinne? o.O
2013. febr. 19. 11:36
 10/29 A kérdező kommentje:
Meg hogy most jutott eszembe hogy úgy lehet 155.000ft hogy az áfát vissza igényelhetjük, magyarán (150.000ft + áfa ) csak az áfát nem kell kifizetnünk...
2013. febr. 19. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!