Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ezt beállítani...

Hogyan tudom ezt beállítani Facebook-on? (profilkép)

Figyelt kérdés
Szóval, ma felraktam egy képet a telefonomról és én most ezt a képet beszeretném rakni profilképnek, de úgy, hogy megmaradjanak a hozzászólások és a lájkok is. Ez lehetséges? Ha igen hogyan, ha nem mért nem? -_-

2013. febr. 16. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és már megpróbáltam azt, hogy rámegyek a profilkép hozzáadására ott kiválasztom hogy válassz a képek közül, és így sem sikerült!
2013. febr. 17. 08:20
 2/7 anonim válasza:
hát pedig máshogy nem lehet, csak úgy, hogy válassz a fényképek közül :/ próbálkozz vele többször :)
2013. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fenee :D Elég sokszor megpróbáltam, vele volt tele a kezdőlap és mégsem :\ de ez egyébként nektek működik?
2013. febr. 17. 17:33
 4/7 anonim válasza:
nekem igen :D
2013. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kajak? hogy a francban? o_o nekem miután kiválasztom a méretet eltűnik a lájk és a komik szóval egy új képet hoz létre :\
2013. febr. 17. 18:22
 6/7 anonim válasza:
nálam nem kell méretet választani :PP szerintem azzal van valami, hogy az már alapból rossz, hogyha azt kell... biztos jól csinálod? :/
2013. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, tuti :Sss
2013. márc. 3. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!