Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalál, mitől van?

Kékhalál, mitől van?

Figyelt kérdés
atikmpag sis kékhalál mitől van? Pár hete kezdte el 20 perc fifa után meghal. aztán koliba voltam egy hetet, és a gép meg ugye itthon apáméknak is ez volt de nekik nem játéktól! Eleinte ujraindult kékhalál után, mióta apáméknak csinálta, azóta nem, hanem a windows töltésénél lefagy piros csíkos lesz az egész képernyő, egy kicsi rész látszik rendesen, majd ujraindul kékhalállal, és ezt ismételgeti. csökkentett módba megy. Mielőtt bejön a windows töltés ilyen u betű szerű valamik jelenek meg össze vissza. Töröltem a drivert, de úgy, hogy eszközkezelőből távolítom el, csökkentett módba nem engedi viszont ujratelepíteni, de ilyenkor eltávolítva elindul normál módban! Amint ujratelepítem a drivert ugyanugy kékhalál betöltésnél. Most már abszolút nem indul el a gép normál módba, csak ha eszközkezelőbe eltávolítom a videókártyát, eddig legalább random ment. Mi lehet ez előre is köszi!
2013. febr. 5. 13:07
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

A gyári (lemezen kapott) drivert tedd fel, ne microsoft-os vagy netről leszedettet! A gyári mindig jobb és kiforrottabb, mint az újak.

Nekem hálókártyám van ilyen, hogy a 2006-os driverrel tökéletes, a 2008 utánival már nem és MS változattal meg 1000 helyett csak 100-al megy és nem energiatakarékos (azaz standby-ba nem lehet tenni a gépet azzal a driverrel).

Szóval elő a gyári driver lemez és azzal mennie kell.

2013. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!